ONLY TOP-QUALITY TIPS
The new tip-authorisation model is still proving to be a great move. The strict selection carried out by well-established experts has lead us to top-level results..
As of June1st, 710 tips were publish on our website with brilliant 14,7% ROI. Had you invested EUR 50 per unit (250 EUR for 5/10, 500 EUR for 10/10 and so on…) on our tips, you could have made over 31,500 EUR. Also, we need to add that almost all tips were proposed on Pinnacle and bet365.
Subscribe to Betprepare and starting making money on betting. We’re proving it possible each next month!
- Argentina 4. liga Monday
- Argentina Copa Liga Profesional Monday
-
- Argentinos Juniors - Barracas Central (tue 1:00)
- Independiente - Talleres Cordoba (tue 1:00)
- Instituto Cordoba - River Plate (tue 1:00)
- Independ. Rivadavia - Velez Sarsfield (tue 1:00)
- Armenija 2. liga Monday
-
- Noah 2 - Ararat Yerevan 2 (14:00)
- Onor - Andranik (14:00)
- Aruba 1. liga Monday
-
- Santa Fe Aruba - Sport Boys (ARU) (tue 1:00)
- Santa Fe Aruba - Sport Boys (ARU) (tue 1:00)
- Bubali - Atl. Deportivo (tue 3:00)
- Bubali - Atl. Deportivo (tue 3:00)
- Å kotska 5. liga Sjever Monday
- Å panjolska 2. liga Monday
-
- Alcorcon - Villarreal B (20:30)
- Bahrein 1. liga Monday
-
- Al Riffa - Al Hala (18:00)
- Al Hidd - East Riffa (18:00)
- Al Muharraq - Al Shabbab (18:00)
- Belgija 1. liga U21 Monday
-
- Sint-Truiden - Eupen (19:30)
- Bugarska 1. liga Monday
-
- Cska 1948 - Lokomotiv Sofia (16:30)
- Ludogorets Razgrad - Arda Kurdžali (19:00)
- Čile 1. liga Monday
-
- Cobresal - Copiapo (tue 0:00)
- Colo Colo - Cobreloa (tue 2:30)
- Čile 2. liga Monday
-
- Curico Unido - Magallanes (tue 0:00)
- Egipat 1. liga Monday
-
- Arab Contractors - Pyramids (16:00)
- Zamalek FC - Al Ahly (19:00)
- Egipat 2. liga Skupina A Monday
-
- Petrojet - Raya (15:30)
- Haras El Hodood - Ghazl El Mahallah (15:30)
- Tanta - Wadi Degla (15:30)
- Al Qanah - Proxy (15:30)
- La Viena - Al-Sekka (15:30)
- Engleska 1. liga Monday
-
- Chelsea - Everton (21:00)
- Engleska 1. liga U21 Monday
-
- Leeds - Derby (14:00)
- Arsenal - Aston Villa (20:00)
- Leicester - Stoke City (20:00)
- Tottenham - Wolves (20:00)
- Sunderland - Middlesbrough (20:00)
- Engleska 2. liga U21 Monday
-
- Wigan - Bournemouth (14:00)
- Crewe - Ipswich (14:00)
- Sheffield Utd - Watford (15:00)
- Birmingham - Cardiff (20:00)
- Engleska 5. liga Monday
-
- Gateshead - Chesterfield (20:45)
- Estonija 2. liga Monday
- Farski otoci 1. liga Monday
-
- Toftir - 07 Vestur Sorvagur (19:00)
- Francuska 2. liga Monday
-
- Grenoble - Angers (20:45)
- Francuska 3. liga Monday
-
- Nancy - Martigues (18:30)
- Gana 1. liga Monday
-
- Accra Lions - Bibiani Gold Stars (17:00)
- Gana 2. liga Monday
-
- Baffour Sa - Techiman Liberty (17:00)
- Grčka 3. liga Skupina 3 Monday
-
- Ellas Syrou - Pyliou (15:00)
- Hrvatska 1. liga W Monday
-
- Hajduk Split - Zadar (15:00)
- Indija I-liga 2. liga Monday
-
- Kenkre - Dempo (12:30)
- Sudeva Delhi - Sc Bengaluru (12:30)
- Indija ISL 1. liga Monday
-
- Mohun Bagan - Mumbai City (16:00)
- Indonezija 1. liga Monday
-
- PSS Sleman - Arema Indonesia (10:00)
- Persita - Persib Bandung (10:00)
- Persikabo 1973 - Bali United (14:00)
- Irak 1. liga Monday
-
- Baghdad - Al Zawraa (17:00)
- Iran 2. liga Monday
-
- Khosheh Talaei - Esteghal Mollosani (14:45)
- Mes Soongoun - Pars Jonoubi Jam (15:15)
- Saipa - Kheybar Khorramabad (15:30)
- Damash Gilan - Chadormalu (15:30)
- Mes Kerman - Astara (16:00)
- Fajr Sepasi - Ario Eslamshahr (16:15)
- Naft Gachsaran - Shahre Raz (16:30)
- Irska 1. liga Monday
-
- Bohemians - Dundalk (20:45)
- Island 1. liga Monday
-
- Fram Reykjavik - Vikingur R. (21:15)
- Italija 1. liga Monday
-
- Fiorentina - Genoa (18:30)
- Atalanta - Verona (20:45)
- Italija 3b liga Monday
-
- Cesena - Recanatese (20:45)
- Arezzo - Torres (20:45)
- Italija 3c liga Monday
-
- Juve Stabia - Crotone (20:30)
- Avellino - Benevento (20:45)
- Izrael 3. liga Sjever Monday
- Južna Afrika 1. liga Monday
-
- Moroka Swallows - Mamelodi (19:30)
- Kenija 1. liga Monday
-
- Muhoroni - Shabana (14:00)
- Kolumbija 2. liga Monday
-
- Orsomarso - Barranquilla (22:30)
- Bogota - Llaneros (tue 0:35)
- Quindio - Inter Palmira (tue 2:40)
- Mađarska 2. liga Monday
-
- Vasas - Kozarmisleny (20:00)
- Maroko 1. liga Monday
- Mauritanija 1. liga Monday
-
- Pompiers - Inter Nouakchott (19:00)
- Garde Nationale - Entou (21:50)
- Meksiko 1. liga W Monday
-
- Atlas - Pachuca (tue 1:00)
- Tigres - America (tue 3:00)
- Santos Laguna - Puebla (tue 3:06)
- Tijuana - Necaxa (tue 5:10)
- Meksiko 3. liga Monday
-
- Cafetaleros De Chiapas - Irapuato (tue 4:05)
- Nigerija 2. liga Monday
-
- Smart City - Ekiti United (15:00)
- Nizozemska 2. liga Monday
-
- Jong Ajax - Cambuur (20:00)
- Jong Utrecht - Den Bosch (20:00)
- NjemaÄka Reg. Zapad Monday
-
- Paderborn 2 - Wegberg-Beeck (19:30)
- Njemačka 1. liga W Monday
-
- Hoffenheim - Koln (19:30)
- Norveška 3. liga Skupina 2 Monday
-
- Valerenga 2 - Stjordals Blink (17:00)
- Norveška 2. liga Monday
-
- Aalesund - Lyn (19:00)
- Bryne - Levanger (19:00)
- Kongsvinger - Egersunds (19:00)
- Moss - Ranheim (19:00)
- Mjondalen - Start (19:00)
- Sandnes Ulf - Raufoss (19:00)
- Asane - Sogndal (19:00)
- Norveška 3. liga Skupina 1 Monday
-
- Viking 2 - Jerv (16:00)
- Hodd - Brann 2 (18:00)
- Norveška 4. liga Skupina 2 Monday
-
- Sola - Sandefjord 2 (18:00)
- Pors Grenland - Odd 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 3 Monday
-
- Assiden - Skeid 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 4 Monday
-
- Stabaek 2 - Rosenborg 2 (16:00)
- Oman 1. liga Monday
-
- Al Seeb - Al Wehda (OMA) (15:45)
- Al-Rustaq - Ibri (18:15)
- Peru 1. liga Monday
-
- Cajamarca - Los Chankas (22:00)
- Garcilaso - Sporting Cristal (tue 2:30)
- Poljska 1. liga Monday
-
- Piast Gliwice - Zaglebie Lubin (19:00)
- Poljska 3. liga Monday
-
- Lks Lodz 2 - Lech 2 (18:15)
- Portugal 1. liga Monday
-
- Vizela - Chaves (21:15)
- Portugal 1. liga U23 Monday
-
- Mafra - Portimonense (16:00)
- Braga - Academico Viseu (18:00)
- Rusija 2. liga Monday
- Saudijska Arabija 2. liga Monday
-
- Hajer - Al Bukayriyah (17:40)
- Al Arabi - Al Ain (18:05)
- Al Safa - Al Taraji (19:45)
- Siera Leone 1. liga Monday
-
- Bhantal - Wilberforce Strikers (18:15)
- Bhantal - Wilberforce Strikers (18:15)
- Bhantal - Wusum Stars (18:15)
- Sirija 1. liga Monday
-
- Al Wahda Club - Jableh (15:00)
- Al-Ittihad Aleppo - Tishreen (15:00)
- Hottin - Horriya (15:00)
- Al Karamah - Wathbah (15:00)
- Al-Sahel - Al Taliya (15:00)
- Slovenija 1. liga Monday
-
- Aluminij - Radomlje (17:30)
- Španjolska 1. liga Monday
-
- Osasuna - Valencia (21:00)
- Srbija 1. liga Monday
-
- Novi Pazar - Radnicki Nis (16:00)
- Mladost Lucani - IMT Novi Beograd (18:00)
- Spartak Subotica - Javor (18:00)
- Vozdovac - Radnicki Kragujevac (20:00)
- Srbija 2. liga Monday
-
- Vrsac - Tekstilac (16:00)
- Švedska 1. liga Monday
-
- Hacken - Brommapojkarna (19:00)
- Varnamo - Malmo FF (19:00)
- Hammarby - Elfsborg (19:10)
- Švedska 2. liga Monday
-
- Gefle - Degerfors (19:00)
- Orgryte - Brage (19:00)
- Turska 1. liga Monday
-
- Alanyaspor - Galatasaray (19:00)
- Turska 2. liga Monday
-
- Erzurum Bb - Sakaryaspor (16:00)
- Adanaspor AS - Bodrumspor (19:00)
- UAE 1. liga Monday
-
- Al Wasl - Hatta (16:00)
- Ittihad Kalba - Al-Wahda (18:30)
- UAE 2. liga Monday
-
- Masfut - Dibba Al Hisn (15:50)
- Al Rams - Al Hamriyah (15:50)
- Dubai City - Gulf Heroes (15:55)
- United Fc (UAE) - Gulf United (15:55)
- Ukrajina 1. liga Monday
-
- Lnz Cherkasy - Veres Rivne (14:30)
- Metalist 1925 - Dnipro 1 (17:00)
- Urugvaj 1. liga Monday
-
- Wanderers - Liverpool M. (23:00)
- Miramar - Nacional Club (tue 1:30)
- Venecuela 1. liga Monday
-
- Puerto Cabello - Metropolitanos (tue 1:00)
- ABA liga M Monday
-
- Crvena zvezda - Studentski Centar (18:00)
- Mega Bemax - Cedevita Olimpija (20:00)
- Argentina 1. liga M Monday
-
- Independiente De Oliva - Regatas Corrientes (tue 1:30)
- Bolivija 1. liga M Monday
-
- Basquetbol La Paz - Nacional Potosi (tue 1:00)
- Pichincha De Potosi - Leones De Potosi (tue 2:30)
- Brazil 1. liga W Monday
-
- Catanduva - Corinthians (tue 0:30)
- Crna Gora 1. liga M Monday
-
- Primorje 1945 - Teodo Tivat (18:00)
- Danska 1. liga M Monday
-
- Bakken Bears - Vaerlose (19:15)
- Randers - Svendborg Rabbits (19:15)
- Team Fog Naestved - Horsens (19:15)
- Grčka 1. liga M Monday
-
- Panathinaikos - Olympiacos (19:15)
- Hrvatska 1. liga M Monday
-
- Split - Bosco (17:00)
- Cibona - Zadar (18:00)
- Iran 1. liga M Monday
-
- Palayesh - Tabiat (14:30)
- Mes Kerman - Mahram Tehran (14:30)
- Kalleh - Zobahan Isfahan (14:30)
- Island 1. liga M Monday
-
- Alftanes - KeflavÃk (21:00)
- Tindastóll - GrindavÃk (21:30)
- Izrael 1. liga M Monday
-
- Bnei Herzliya - Hapoel Haifa (17:40)
- Hapoel Eilat - Hapoel Gilboa Afula (17:45)
- Ironi Kiryat Ata - Nes Ziona (19:45)
- Japan 1. liga W Monday
-
- Fujitsu - Denso Iris (12:00)
- Kina 1. liga M Monday
-
- Zhejiang Guangsha - Shanxi (13:35)
- Shenzhen - Beijing Royal Fighters (13:35)
- Latvija 1. liga M Monday
-
- Rigas Zelli - Valmiera (18:30)
- Libanon 1.liga M Monday
-
- Antonine - Beirut Club (15:45)
- Litva 1. liga M Monday
-
- Nevezis - Siauliai (17:50)
- Litva 2. liga M Monday
- Meksiko Cibacopa M Monday
-
- Frayles De Guasave - Angeles Cdmx (tue 4:15)
- Portoriko 1. liga M Monday
-
- Indios De Mayaguez - Aguada Santeros (tue 2:00)
- Gigantes De Carolina - Piratas Quebradillas (tue 2:00)
- Rumunjska 1. liga M Monday
-
- Csm Focsani - Valcea (16:00)
- Laguna Bucuresti - Craiova (17:00)
- Municipal Galati - Asc Targu Jiu (17:30)
- Csu Ploiesti - Timisoara (18:00)
- Rumunjska 1. liga W Monday
-
- Olimpia Brasov - Targu Mures (16:00)
- Phoenix Constanta W - Arad (18:00)
- Rusija 1. liga W Monday
-
- Nika Siktivkar - Dynamo Kursk (17:30)
- Mba Moskva - Ekaterinburg (18:30)
- Slovenija 1. liga M Monday
-
- Rogaska Crystal - Podcetrtek (19:00)
- Švedska 1. liga W Monday
-
- Lulea - Norrkoping (19:00)
- Turska 1. liga M Monday
-
- Darussafaka - Petkim Spor (17:00)
- Turk Telekom - Fenerbahce (19:30)
- Turska 2. liga M Monday
-
- Cayirova - Konyaspor (15:00)
- Finska 1. liga W Monday
-
- Hifk - Grifk (19:00)
- Island 1. liga W Monday
-
- Stjarnan - Haukar (20:00)
- IR Reykjavik - Ibv (21:40)
- Koreja 1. liga M Monday
-
- Sangmu - Incheon City (13:00)
- Koreja 1. liga W Monday
-
- Gwangju City - Incheon City (11:00)
- Mađarska 1. liga M Monday
-
- Veszprem - Balatonfuredi (18:00)
- Poljska 1. liga M Monday
-
- Gornik Zabrze - Kalisz (18:00)
- NHL Monday
-
- Washington - Boston (tue 1:00)
- New Jersey - N.Y. Islanders (tue 1:00)
- Los Angeles - Minnesota (tue 3:30)
- NHL Monday
-
- Washington - Boston (tue 1:00)
- Pittsburgh - Nashville (tue 1:00)
- Tampa Bay - Buffalo (tue 1:00)
- Detroit - Montreal (tue 1:00)
- New Jersey - N.Y. Islanders (tue 1:00)
- N.Y. Rangers - Ottawa (tue 1:30)
- Los Angeles - Minnesota (tue 3:30)
- Edmonton - San Jose (tue 3:30)
- Alžir 1. liga Tuesday
-
- D´alger - Ben Aknoun (17:00)
- Belouizdad - Paradou (17:00)
- D´alger - Ben Aknoun (17:00)
- Kabylie - Oran (19:00)
- Alžir 2. liga Tuesday
-
- Mostaganem - Jsm Tiaret (16:30)
- Alžir kup Tuesday
-
- D´alger - Biskra (21:30)
- Argentina 3. liga Tuesday
-
- Acassuso - Sacachispas (20:30)
- Argentina 4. liga Tuesday
-
- Claypole - Yupanqui (20:30)
- Argentina Copa Liga Profesional Tuesday
-
- Boca Juniors - Godoy Cruz (wed 0:30)
- Lanus - Estudiantes La Plata (wed 0:30)
- Belgrano - Racing Club de Avellaneda (wed 0:30)
- Defensa Y Justicia - Newells Old Boys (wed 0:30)
- Argentina liga rezervi Tuesday
- Armenija 2. liga Tuesday
-
- BKMA 2 - Shirak 2 (14:00)
- Mika - Nikarm (14:00)
- Aruba 1. liga Tuesday
-
- Caiquetio - Unistars (wed 2:00)
- Caiquetio - Unistars (wed 2:00)
- Australija 1. liga Tuesday
-
- Western United - Adelaide (11:00)
- Å kotska 3. liga Tuesday
-
- Edinburgh City - Montrose (20:45)
- Å kotska 5. liga jug Tuesday
-
- Albion Rovers - East Kilbride (20:45)
- Tranent Juniors - Celtic B (20:45)
- Broomhill - Boness United (20:45)
- Civil Service Stroll - Gretna (20:45)
- Bahrein 1. liga Tuesday
-
- Busaiteen - Al-Ahli Manama (18:00)
- Manama - Al Khalidiyah (18:00)
- Al-Najma Manama - Sitra (18:00)
- BiH kup Tuesday
-
- Borac Banja Luka - Siroki Brijeg (18:00)
- Bugarska 2. liga Tuesday
- DR Kongo 1. liga Tuesday
-
- Us Panda - Tshinkunku (13:30)
- Don Bosco DR - Mazembe (15:00)
- Simba DR - Sanga Balende (15:30)
- Egipat 2. liga Skupina A Tuesday
-
- Misr Lel Makkasa - Gomhoriat Shebin (15:30)
- Abu Qir Semad - Nasr Taadeen (15:30)
- Aswan Sc - Nogoom Fc (15:30)
- Dekernes - Makadi (15:30)
- Telecom Egypt - Asyut Petroleum (15:30)
- Engleska 1. liga U18 Tuesday
-
- Wolverhampton - Manchester Utd (14:00)
- Norwich - Tottenham (15:00)
- Newcastle - Liverpool (20:00)
- Engleska 2. liga Tuesday
-
- Southampton - Preston (21:00)
- Engleska 2. liga U21 Tuesday
-
- Hull - QPR (14:00)
- Barnsley - Bristol City (14:00)
- Peterborough - Swansea (15:00)
- Coventry - Colchester (15:00)
- Engleska 3. liga Tuesday
-
- Bolton - Shrewsbury (20:45)
- Portsmouth - Barnsley (20:45)
- Peterborough - Fleetwood Town (20:45)
- Oxford United - Lincoln (20:45)
- Bristol Rovers - Cambridge United (20:45)
- Burton Albion - Cheltenham (20:45)
- Port Vale - Wycombe (20:45)
- Engleska 4. liga Tuesday
-
- Walsall - Swindon (20:45)
- Notts County - Stockport (20:45)
- Colchester - Grimsby (20:45)
- Crawley Town - Barrow (20:45)
- Mansfield - Accrington St. (20:45)
- Engleska 5. liga Tuesday
-
- Gateshead - Chesterfield (20:45)
- Oxford City - Bromley (20:45)
- Wealdstone - Eastleigh (20:45)
- Halifax - Ebbsfleet United (20:45)
- Rochdale - Boreham Wood (20:45)
- Engleska 5. liga Jug Tuesday
-
- St. Albans - Hampton & Richmond (20:45)
- Weston Super Mare - Eastbourne (20:45)
- Taunton Town - Torquay (20:45)
- Truro - Dover (20:45)
- Engleska 5. liga Sjever Tuesday
-
- Banbury - Boston United (20:45)
- Engleska 7. liga Ishtmian Tuesday
-
- Folkestone - Concord Rangers (20:45)
- Potters Bar - Haringey Borough (20:45)
- Whitehawk - Kingstonian (20:45)
- Lewes - Horsham FC (20:45)
- Canvey Island - Hornchurch (20:45)
- Engleska 7. liga Jug Tuesday
-
- Sholing - Hendon (20:45)
- Poole - Plymouth Parkway (20:45)
- Winchester - Merthyr Town (20:45)
- Tiverton - Dorchester (20:45)
- Engleska 7. liga Jug-Central Tuesday
-
- Coalville - Stourbridge (19:45)
- Kettering - Stamford (20:45)
- Engleska 7. liga Sjever Tuesday
-
- Atherton - Macclesfield (20:45)
- Bamber Bridge - Ilkeston Town (20:45)
- Matlock Town - Gainsborough (20:45)
- Whitby Town - Morpeth (20:45)
- Estonija 1. liga Tuesday
-
- Tallinn Kalev - Levadia Tallinn (18:00)
- Gambija 1. liga Tuesday
-
- Tmt - Marimoo (18:30)
- Indonezija 1. liga Tuesday
-
- Persebaya Surabaya - Dewa United (10:00)
- Makassar - Psis Semarang (14:00)
- Bhayangkara Solo - Persik Kediri (14:00)
- Irak 1. liga Tuesday
-
- Naft Missan - Al Kahraba (17:00)
- Zakho - Al Quwa Al Jawiya (17:00)
- Al Minaa - Karbala (17:00)
- Al Talaba - Newroz (17:00)
- Erbil - Al Shorta (17:00)
- Irska 2. liga Tuesday
-
- Wexford Youths - Longford Town (20:45)
- Južna Afrika 2. liga Tuesday
-
- JDR Stars - Black Leopards (15:00)
- Magesi - Hungry Lions (15:00)
- Nb La Masia - Baroka Fc (15:00)
- Milford Fc - Marumo Gallants (15:00)
- Maritzburg United - Pretoria University (19:30)
- Katar 1. liga Tuesday
-
- Shamal - Al Wakrah (17:30)
- Al Markhiya - Al Gharrafa (19:30)
- Kolumbija 1. liga Tuesday
-
- Envigado - Deportes Tolima (23:00)
- Jaguares De Cordoba - Deportivo Cali (wed 1:10)
- Once Caldas - Santa Fe (wed 3:20)
- Kostarika 1. liga Tuesday
-
- Deportivo Saprissa - Liberia Mia (wed 4:00)
- Liga prvaka Tuesday
-
- Barcelona - Paris Saint Germain (21:00)
- Borussia Dortmund - Atletico Madrid (21:00)
- Mali 1. liga Tuesday
-
- Usc Kita - Korofina (18:15)
- Stade Malien - Binga (18:15)
- Meksiko 2. liga Tuesday
-
- Alebrijes De Oaxaca - Cimarrones De Sonora (wed 1:00)
- Atletico La Paz - Mineros De Zacatecas (wed 1:00)
- Mongolija 1. liga Tuesday
-
- Khaan Khuns - Bavarians (13:15)
- Nigerija 1. liga Tuesday
-
- Gombe - Kwara United (16:00)
- Sporting Lagos - Sunshine Stars (16:00)
- Enyimba - Heartland Owerri (16:30)
- Enugu Rangers - Abia Warrioes (17:00)
- Rivers United - Plateau United (18:30)
- Akwa United - Niger Tornadoes (18:30)
- Bayelsa - Katsina United (18:30)
- Bendel - Kano Pillars (18:30)
- Shooting - Lobi Stars (18:30)
- Nizozemska 1. liga U18 Tuesday
-
- Psv - Utrecht (15:00)
- Nizozemska kup W Tuesday
-
- Ajax - Feyenoord (19:30)
- NjemaÄka Oberliga Bayern sjever Tuesday
-
- Donaustauf - Regensburg II (19:00)
- Gebenbach - Kornburg (19:00)
- NjemaÄka Oberliga Hessen Tuesday
-
- Viktoria Griesheim - Hanau (19:30)
- NjemaÄka Reg. Bavarska Tuesday
- Norveška 1. liga Tuesday
-
- KFUM Oslo - Stromsgodset (19:00)
- Oman 1. liga Tuesday
-
- Al-Shabab - Dhofar (15:45)
- Al Nasr (OMAN) - Oman Club (15:55)
- Bahla - Sur Club (18:10)
- Panama 1. liga Tuesday
-
- Alianza - Potros Del Este (23:00)
- Plaza Amador - Miguelito (wed 1:15)
- Deportivo Universitario - San Francisco (PAN) (wed 3:30)
- Portugal 1. liga Tuesday
-
- Famalicao - Sporting Lisabon (21:15)
- Portugal 1. liga U23 Tuesday
-
- Torreense - Estrela (12:00)
- Rio Ave - Santa Clara (12:00)
- Sc Farense - Leixoes (12:00)
- Benfica - Famalicao (16:00)
- Gil Vicente - Vizela (16:00)
- Premier League International Cup Tuesday
-
- Crystal Palace U21 - Everton U21 (20:00)
- Prijateljske klubovi Tuesday
-
- Degerfors - Vasteras (15:00)
- Saudijska Arabija 2. liga Tuesday
-
- Al Kholood - Ohod (18:05)
- Al Batin - Al Adalh (18:05)
- Jeddah - Al Qadisiyah (19:45)
- Siera Leone 1. liga Tuesday
- SlovaÄka kup Tuesday
-
- Ruzomberok - Lipany (15:30)
- Švedska 2. liga Tuesday
-
- Osters - Orebro (19:00)
- Tanzanija 1. liga Tuesday
-
- Mtibwa Sugar Fc - Kinondoni Mc (15:00)
- Dodoma Jiji - Jkt Tanzania (18:00)
- Trinidad i Tobago 1. liga Tuesday
-
- Sando - Morvant Caledonia Utd (22:00)
- UAE 1. liga Tuesday
-
- Al Jazeera - Khorfakkan (16:00)
- Ajman Club - Al Bataeh (16:00)
- Uganda 1. liga Tuesday
-
- Updf - Gadaffi (15:00)
- Ura Sc - Nec Fc (15:00)
- Wales 2. liga Sjever Tuesday
-
- Buckley Town - Guilsfield (20:30)
- Holywell Town - Llanidloes (21:00)
- ABA 2. liga M Tuesday
-
- Zlatibor Čajetina - Podgorica (18:00)
- Spartak Subotica - Helios Domzale (20:00)
- Argentina 1. liga M Tuesday
-
- Obras Sanitarias - Union De Santa Fe (wed 1:00)
- Atletico Cordoba - Ferro Carril Oeste (wed 2:30)
- Å vedska 1. liga M Tuesday
-
- Norrkoping - Lulea (19:04)
- Å vicarska 1. liga M Tuesday
-
- Fribourg - Geneve Lions (19:30)
- Massagno - Union Neuchatel (19:30)
- Češka 1. liga M Tuesday
-
- Decin - Brno (18:00)
- Usti Nad Labem - Pardubice (18:00)
- Belgija 1. liga W Tuesday
-
- Castors Braine - Dexia Namur (20:00)
- Brazil 1. liga W Tuesday
-
- Sao Jose - Sampaio (wed 0:00)
- Campinas - Ituano (wed 1:00)
- Češka 1. liga W Tuesday
-
- Kp Brno - Hradec Kralove (18:00)
- Cipar 1. liga M Tuesday
-
- Anorthosis - Apollon Limassol (18:30)
- Crna Gora 1. liga M Tuesday
-
- Lovćen Cetinje - Danilovgrad (18:00)
- Jedinstvo - Teodo Tivat (18:00)
- Studentski Centar - Sutjeska (18:00)
- Danska 1. liga W Tuesday
-
- Wolfpack - Amager (19:45)
- Euroliga M Tuesday
-
- Maccabi Tel Aviv - Baskonia (19:00)
- Efes Pilsen - Virtus Bologna (20:00)
- FIBA Liga prvaka M Tuesday
-
- Telekom Bonn - Peristeri (18:00)
- Francuska 1. liga U21 M Tuesday
-
- Gravelines - Paris (17:00)
- Francuska 2. liga M Tuesday
-
- Boulazac - Vichy (20:00)
- Island 1. liga W Tuesday
-
- Grindavik - Thor Ak Akureyri (21:00)
- Njardvik - Valur (21:30)
- Izrael 1. liga M Tuesday
- Kina 1. liga M Tuesday
-
- Shanghai Sharks - Beijing Jinyu (13:35)
- Kina 1. liga W Tuesday
-
- Sichuan - Inner Mongolia (13:30)
- Latvija 1. liga M Tuesday
-
- Ogre - Liepajas Lauvas (18:00)
- Latvijsko-Estonska liga M Tuesday
-
- Kalev Cramo - Ventspils (18:30)
- Litva 1. liga M Tuesday
-
- Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes (17:15)
- Mađarska 1. liga M Tuesday
-
- Honved - Szombathely (17:45)
- Nka Pecs - Szolnoki Olaj (18:00)
- Debreceni Egyetem - Zalakeramia (18:30)
- Soproni - Alba Fehervar (19:00)
- Meksiko Cibacopa M Tuesday
-
- Zonkeys De Tijuana - Caballeros De Culiacan (wed 3:45)
- Astros - Pioneros De Los Mochis (wed 4:15)
- Halcones De Obregon - Rayos De Hermosillo (wed 4:15)
- Ostioneros De Guaymas - Venados De Mazatlan (wed 5:15)
- Meksiko Cibacopa M Tuesday
-
- Frayles De Guasave - Angeles Cdmx (wed 4:15)
- Nizozemska 1. liga W Tuesday
-
- Triple Threat - Jolly Jumpers (20:30)
- Novi Zeland 1. liga M Tuesday
-
- Nelson Giants - Manawatu Jets (wed 9:30)
- Portoriko 1. liga M Tuesday
-
- Indios De Mayaguez - Cangrejeros D. S. (wed 2:00)
- Mets De Guaynabo - Capitanes De Arecibo (wed 2:00)
- Osos De Manati - Criollos De Caguas (wed 2:00)
- Rumunjska 1. liga M Tuesday
-
- Dinamo Bucharest - Cluj Napoca (17:00)
- Bcmu Pitesti - Rapid Bucuresti (18:00)
- Voluntari - Sibiu (18:00)
- Athletic Constanta - Oradea (18:00)
- SlovaÄka 1. liga M Tuesday
-
- Spisska Nova Ves - Svit (18:00)
- Slovenija 1. liga M Tuesday
-
- Krka - Triglav Kranj (17:00)
- Ilirija - Sentjur (19:00)
- Švedska 1. liga W Tuesday
-
- Uppsala - Sodertalje (19:00)
- Velika Britanija 1. liga W Tuesday
-
- Ba London Lions - Essex Rebels (15:30)
- Finska 1. liga M Tuesday
-
- Dicken - Grifk (18:00)
- Francuska 1. liga M Tuesday
-
- Chambery - Montpellier (20:00)
- Hrvatska 1. liga M Tuesday
-
- Sesvete - Zagreb PPD (17:00)
- Varazdin - Nasice NEXE (19:00)
- Island 1. liga M Tuesday
-
- Afturelding - Stjarnan (21:40)
- Poljska 3. liga M Tuesday
-
- Sambor Tczew - Sms Kwidzyn (19:30)
- Rumunjska kup M Tuesday
-
- Dinamo Bukurešt - Bacau Stiinta (13:00)
- Dobrogea Constanta - Steaua Bukcresti (17:00)
- CSM Bucuresti - Buzau (17:00)
- Baia Mare - Focsani 2007 (17:00)
- Švedska 1. liga M Tuesday
-
- Skovde - Onnered (19:00)
- Kristianstad - Hammarby (19:00)
- AHL Tuesday
-
- Colorado Eagles - San Diego (wed 3:05)
- Kazahstan 1. liga Tuesday
-
- Kokshetau - Nomad Astana (16:00)
- NHL Tuesday
-
- Winnipeg Jets - Seattle Kraken (wed 2:00)
- Las Vegas - Chicago (wed 3:30)
- NHL Tuesday
-
- Montreal - Detroit (wed 1:00)
- Columbus - Carolina (wed 1:00)
- Boston - Ottawa (wed 1:00)
- Philadelphia - Washington (wed 1:00)
- Florida - Toronto (wed 1:30)
- Winnipeg Jets - Seattle Kraken (wed 2:00)
- Vancouver - Calgary (wed 4:00)
- Las Vegas - Chicago (wed 4:00)
- Argentina 2. liga Wednesday
- Argentina 4. liga Wednesday
-
- CSR Espanol - Argentino Rosario (20:30)
- Argentina Copa Liga Profesional Wednesday
-
- Rosario Central - Deportivo Riestra (thu 0:30)
- Argentina kup Wednesday
-
- Tigre - Chacarita Juniors (20:45)
- Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza (thu 2:15)
- Argentina liga rezervi Wednesday
-
- Banfield 2 - Velez Sarsfield 2 (20:00)
- Belgrano 2 - Gimnasia La Plata 2 (20:00)
- Tigre 2 - Lanus 2 (20:00)
- Atletico Huracan 2 - Godoy Cruz 2 (20:00)
- Boca Juniors 2 - Platense (ARG) 2 (thu 0:00)
- Armenija 1. liga Wednesday
-
- Ararat Yerevan - Pyunik (15:00)
- Ararat Armenia - Urartu (17:00)
- Armenija 2. liga Wednesday
-
- Gandzasar - Syunik (14:00)
- Australija Queensland liga Wednesday
-
- Gold Coast United - Rochedale (12:30)
- Azerbejdžan 2. liga Wednesday
-
- Iravan - Shamakhi (13:00)
- MOIK - Energetik Mingechevir (13:30)
- Å kotska 1. liga Wednesday
-
- Dundee FC - Glasgow Rangers (21:00)
- Å kotska 5. liga Sjever Wednesday
-
- Formartine Utd - Inverurie (21:00)
- Fraserburgh - Brora Rangers (21:00)
- Strathspey Thistle - Buckie Thistle (21:00)
- Forres Mechanics - Wick Academy (21:00)
- Å panjolska 5. liga Skupina 12 Wednesday
-
- Ibarra - Arucas (18:00)
- Yaiza - Tamaraceite (19:00)
- Lanzarote - Las Palmas B (21:00)
- Å vicarska 3. liga Wednesday
-
- Paradiso - Young Boys 2 (18:00)
- Cham - Breitenrain Bern (19:30)
- Kriens - Bruhl SG (19:30)
- Bavois - Luzern 2 (19:30)
- St. Gallen 2 - Rapperswil (19:30)
- Delemont - Biel Bienne (19:45)
- Bulle - Zurich II (20:00)
- Etoile-Carouge - Basel 2 (20:00)
- Servette U21 - Lugano 2 (20:30)
- Češka 1. liga U19 Wednesday
-
- Slavia Prague - Sparta Prague (11:00)
- Ceske Budejovice - Dukla Prague (12:00)
- Češka 2. liga Wednesday
-
- Prostejov - Vyskov (16:30)
- Dukla Prague - Opava (17:00)
- Sparta Prague B - Pribram (17:00)
- Taborsko - Zizkov (17:00)
- Chrudim - Varnsdorf (17:00)
- Sigma Olomouc B - Kromeriz (17:00)
- Brno - Jihlava (18:00)
- Vlasim - Lisen (18:00)
- Češka 4. liga Divizija E Wednesday
-
- Kozlovice - Strani (17:00)
- Belgija 2. liga W Wednesday
-
- Alken - Moldavo (20:45)
- Belgija 3. liga Wednesday
-
- Thes Sport - Gent B (20:00)
- BiH kup Wednesday
-
- Zrinjski - Sloga Doboj (18:00)
- Bjelorusija kup Wednesday
-
- Isloch Minsk R. - Torpedo Zhodino (17:00)
- Dinamo Minsk - Neman (19:00)
- Brazil kup Verde Wednesday
-
- Vila Nova Fc - Cuiaba Esporte (thu 1:00)
- Brazil Rondoinense Wednesday
-
- Vilhenense - Real Ariquemes (22:00)
- Bugarska 3. liga jugoistok Wednesday
-
- Sliven 2000 - Botev Plovdiv 2 (16:00)
- Spartak S 94 Plovdiv - Haskovo (16:00)
- Levski Karlovo - Sozopol (16:00)
- Zagorets - Rozova Dolina (16:00)
- Dimitrovgrad - Atletik Kuklen (16:00)
- Gigant Saedinenie - Sokol Markovo (16:00)
- Yambol 1915 - Beroe 2 (16:00)
- Asenovets - Nesebar (16:00)
- Lok. Plovdiv 2 - Karnobat (16:00)
- Sekirovo Rakovski - Rodopa Smolyan (16:00)
- Bugarska 3. liga sjeveroistok Wednesday
-
- Spartak 2 - Ludogorets Razgrad 3 (15:00)
- Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse 2 (16:00)
- Bugarska kup Wednesday
-
- CSKA Sofia - Botev Plovdiv (18:00)
- Čile 1. liga Wednesday
-
- Palestino - Huachipato (21:30)
- Cipar kup Wednesday
-
- Omonia - Aris Limassol (17:00)
- Apollon Limassol - Pafos (19:00)
- Crna Gora 2. liga Wednesday
-
- Iskra - Podgorica (16:00)
- Crna Gora kup Wednesday
-
- Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja (18:00)
- Decic - Jezero (18:00)
- DR Kongo 1. liga Wednesday
-
- Renaissance (DRC) - Celeste (15:30)
- Lubumbashi Sport - Mazembe (16:00)
- St Eloi Lupopo - Mazembe (16:00)
- Lubumbashi Sport - Mazembe (16:00)
- Aigles Du Congo - Vita Club (16:30)
- Egipat 1. liga Wednesday
-
- El Gouna - Smouha (16:00)
- Enppi - El Daklyeh (19:00)
- National Bank Egypt - El Gaish (19:00)
- Engleska 1. liga W Wednesday
-
- Chelsea - Aston Villa (20:00)
- Engleska 1. liga U18 Wednesday
-
- Reading - Chelsea (14:00)
- Engleska 5. liga Wednesday
-
- Gateshead - Aldershot Town (20:45)
- Estonija 1. liga Wednesday
-
- Flora Tallinn - Paide (18:00)
- Gambija 1. liga Wednesday
-
- Greater Tomorrow - Bombada (18:30)
- Gana 2. liga Wednesday
-
- Brong Ahafo - Debibi (17:00)
- Gibraltar kup Wednesday
-
- Lincoln Gibraltar - Europa FC (20:00)
- Gvatemala 1. liga Wednesday
-
- Comunicaciones - Municipal (thu 4:00)
- Honduras 1. liga Wednesday
-
- Marathon - Olimpia (23:00)
- Olimpia - Motagua (thu 3:15)
- Hong Kong 1. liga Wednesday
- Hrvatska 1. liga Wednesday
-
- Dinamo Zagreb - Varazdin (17:00)
- Indonezija 1. liga Wednesday
-
- Borneo - Madura United (10:00)
- Persija Jakarta - Persis Solo (14:00)
- Rans Nusantara - Barito Putera (14:00)
- Irak 1. liga Wednesday
-
- Al-Hudod - Al Naft (17:00)
- Duhok - Al Wasat (17:00)
- Iran 1. liga Wednesday
-
- Sepahan - Zobahan (15:00)
- Južna Afrika 1. liga Wednesday
-
- Supersport United - Polokwane (19:30)
- Sekhukhune - Stellenbosch (19:30)
- Južna Afrika 2. liga Wednesday
-
- Venda - Casric Stars (15:00)
- Upington City - Platinum City (15:00)
- Orbit College - Pretoria Callies (15:00)
- Katar 1. liga Wednesday
-
- Umm Salal - Al Arabi Doha (17:30)
- Muaither - Al Duhail (17:30)
- Al Ahli Doha - Al Sadd (19:30)
- Qatar Sc - Al Rayyan (19:30)
- Kolumbija 1. liga Wednesday
-
- Millonarios - Junior Barranquilla (thu 1:10)
- Atl. Nacional - Pereira (thu 3:20)
- Kosovo kup Wednesday
-
- Drita - Prishtina (13:00)
- Fc Ballkani - Suhareka (13:00)
- Kostarika 1. liga Wednesday
-
- Puntarenas - Perez Zeledon (23:00)
- Guanacasteca - San Carlos (23:00)
- Sporting San Jose - Ad Santos (thu 2:00)
- Alajuelense - Grecia (thu 4:00)
- Liga prvaka Wednesday
-
- Manchester City - Real Madrid (21:00)
- Bayern Munich - Arsenal (21:00)
- Mađarska 1. liga W Wednesday
-
- Haladas - Szent Mihaly (16:00)
- Mongolija 1. liga Wednesday
-
- Khangarid - Falcons (10:15)
- Khoromkhon - Khovd (13:15)
- Nigerija 1. liga Wednesday
-
- Doma United - Remo Stars (16:00)
- Nikaragva 1. liga Wednesday
-
- Matagalpa - Ocotal (23:00)
- Ferretti - Esteli (thu 1:00)
- Diriangen - Sebaco (thu 3:00)
- Managua - Unan-Managua (thu 4:00)
- Nizozemska kup W Wednesday
-
- Excelsior - Sittard (19:30)
- NjemaÄka Oberliga Baden-Wurttemberg Wednesday
- NjemaÄka Oberliga Hessen Wednesday
-
- Weidenhausen - RW Walldorf (19:30)
- NjemaÄka Oberliga Niederrhein Wednesday
-
- Kleve - Sonsbeck (19:30)
- NjemaÄka Oberliga Niedersachsen Wednesday
-
- Bornreihe - Emden (18:00)
- Hildesheim - Egestorf/langreder (18:15)
- Ramlingen - Eilvese (18:30)
- Rehden - Heeslingen (19:30)
- NjemaÄka Oberliga Schleswig-Holstein Wednesday
-
- Eichede - Dornbreite Lubeck (18:30)
- Eckernf - Neumunster (18:30)
- Hohenwestedt - Todesfelde (19:00)
- NjemaÄka Oberliga Westfalen Wednesday
-
- Wattenscheid - Vreden (20:00)
- NjemaÄka Reg. Jugozapad Wednesday
-
- Steinbach - Hoffenheim 2 (19:00)
- NjemaÄka Reg. Sjever Wednesday
-
- Eimsbutteler - Kilia Kiel (19:15)
- Norveška 1. liga Wednesday
-
- Brann - Ham Kam (18:00)
- Molde - Odd Grenland (18:00)
- Obala Bjelokosti 1. liga Wednesday
-
- Asec Mimosas - Bouake (17:30)
- Panama 1. liga Wednesday
-
- Tauro - Arabe Unido (23:00)
- Herrera - UMECIT (thu 1:15)
- Independiente (PAN) - Veraguas (thu 3:30)
- Paragvaj 1. liga Wednesday
-
- Nacional Asuncion - Libertad Asuncion (thu 1:00)
- Poljska 1. liga U19 Wednesday
-
- Warta P. - Gornik Zabrze (12:00)
- Portugal 1. liga W Wednesday
-
- Famalicao - Racing Power (12:00)
- Portugal 1. liga U23 Wednesday
-
- Estoril - Sporting (19:00)
- Portugal kup Wednesday
-
- Porto - Guimaraes (21:15)
- Saudijska Arabija 2. liga Wednesday
-
- Al Najma - Al Orubah (18:05)
- Al Jandal - Al Jabalain (18:25)
- Al-Qaisumah - Al Faisaly (19:45)
- Sjeverna Makedonija Kup Wednesday
-
- Makedonija Gp - Voska Sport (15:00)
- SlovaÄka kup Wednesday
-
- Podbrezova - Spartak Trnava (18:00)
- Slovenija 1. liga Wednesday
-
- Olimpija Ljubljana - Maribor (18:30)
- Somalija 1. liga Wednesday
-
- Kigs - Elman (14:30)
- Srbija 3. liga Beograd Wednesday
-
- Brodarac - Buducnost Dobanovci (15:00)
- Rad - Torlak (16:30)
- Teleoptik - Usce (16:30)
- Sindjelic Beograd - Bask (16:30)
- Zvezdara - Jedinstvo Surcin (16:30)
- Polet Dorcol - Prva Iskra Baric (16:30)
- Radnicki Obrenovac - Zemun (16:30)
- Studentski Grad - Padinska Skela (16:30)
- Srbija 3. liga Zapad Wednesday
-
- Tutin - Mladi Radnik (16:00)
- Tanzanija 1. liga Wednesday
-
- Geita Gold - Tanzania Prisons (13:00)
- Tabora United - Kagera Sugar (15:00)
- Namungo Fc - Coastal Union Fc (17:15)
- Azam - Mashujaa (19:30)
- Turska 3. liga Bijela Grupa Wednesday
-
- Vanspor - Ankarasspor (14:00)
- UAE 1. liga Wednesday
-
- Bani Yas - Al Sharjah (16:00)
- Al Nasr UAE - Al Shabab UAE (18:30)
- Ukrajina 1. liga Wednesday
-
- Minaj - Dinamo Kyiv (14:30)
- Oleksandriya - Obolon Kyiv (17:00)
- Ukrajina 3. liga Wednesday
-
- Rukh Lviv 2 - Chaika Petropavloskaya (11:00)
- Karpaty Lviv 2 - Trostyanets (12:00)
- Skala 1911 - Kremin 2 (13:00)
- Vast Mykolaiv - Lokomotyv Kyiv (16:00)
- Zvyagel - Mfc Metalurh 2 (16:00)
- Druzhba Myrivka - Real Pharma (16:00)
- Kudrivka - Ucsa (16:00)
- Wales 2. liga Jug Wednesday
-
- Cwmbran Town - Trefelin (20:30)
- Zambija 1. liga Wednesday
-
- Kabwe - Kansanshi (15:00)
- Forest Rangers - Prison Leopards (15:00)
- Nkana - Konkola (15:00)
- Zanaco - Green Buffaloes Fc (15:00)
- Fc Muza - Nkwazi (15:00)
- Mufulira - Green Eagles (15:00)
- Mutondo Stars - Power Dynamos (15:00)
- Trident - Napsa Stars (15:00)
- ABA 2. liga M Wednesday
-
- Vojvodina - Sutjeska (17:00)
- Siroki - MZT Skopje Aerodrom (19:00)
- ABA liga M Wednesday
-
- Partizan - Igokea (18:30)
- Argentina 1. liga W Wednesday
-
- Ferro - Union Florida (thu 1:00)
- Juventud Ameghino - Obras Sanitarias (thu 2:00)
- Argentina 1. liga M Wednesday
- Å vedska 1. liga M Wednesday
-
- Jamtland - Boras (19:04)
- Å vicarska 1. liga W Wednesday
-
- Fribourg - Nyon (20:00)
- Češka 1. liga M Wednesday
-
- Decin - Brno (18:00)
- Usti Nad Labem - Pardubice (18:00)
- BiH 1. liga M Wednesday
-
- Igokea - Siroki (18:00)
- Mladost Mrkonjic Grad - Bosna (18:00)
- Borac Banja Luka - Sloboda Tuzla (18:00)
- Bolivija 1. liga M Wednesday
-
- Saracho - Can Oruro (thu 1:00)
- Cbp Sucre - La Salle Tarija (thu 2:30)
- Brazil 1. liga W Wednesday
-
- Ponta Grossa - Sesi Sao Paulo (thu 0:30)
- Cipar 1. liga M Wednesday
-
- Keravnos - Aek Larnaca (18:30)
- Crna Gora 1. liga M Wednesday
-
- Primorje 1945 - Ibar (18:00)
- Rudar Pljevlja - Podgorica (18:00)
- Kotor - Decic (18:00)
- Studentski Centar - Jedinstvo (18:00)
- FIBA Europe Cup M Wednesday
-
- Chemnitz - Bahcesehir (19:00)
- FIBA Liga prvaka M Wednesday
-
- Canarias - Tofas Bursa (20:00)
- Filipini kup M Wednesday
- Finska 1. liga W Wednesday
-
- Torpan Pojat Helsinki - Peka (17:30)
- Francuska 1. liga M Wednesday
-
- Roanne - Monaco (20:00)
- Francuska 1. liga U21 M Wednesday
-
- Roanne - Boulogne-Levallois (16:00)
- Grčka 1. liga W Wednesday
-
- Iraklis - Giannina (17:00)
- Panathinaikos - Olympiakos Pireaus (19:30)
- Hrvatska 1. liga M Wednesday
-
- Dubrovnik - Alkar (19:00)
- Dinamo Zagreb - Dubrava (19:30)
- Indonezija 1. liga M Wednesday
- Island 1. liga W Wednesday
-
- Haukar - Stjarnan (21:00)
- Keflavik - Fjolnir (21:30)
- Italija 1. liga W Wednesday
-
- Oxygen Roma - Famila Basket (20:00)
- Izrael 2. liga M Wednesday
-
- Maccabi Haifa - Elitzur Shomron (18:00)
- Ironi Naharya - Maccabi Maale Adumim (18:00)
- Gilboa Galil Elyon - Maccabi R. Lez (18:00)
- Maccabi Raanana - Safed (18:00)
- Elitzur Ashkelon - Maccabi Rehovot (18:00)
- Hapoel Bnei Kfar Kasem - Elitzor Netania (18:00)
- Japan 1. liga M Wednesday
-
- Kyoto - Shimane (12:05)
- Neophoenix - Shinshu (12:05)
- Seahorses Mikawa - Yokohama (12:05)
- Toyama - Shibuya Sun Rockers (12:05)
- Osaka - Diamond Dolphins (12:05)
- Gunma Crane Thunders - Hokkaido (12:05)
- Ibaraki Robots - Akita (12:05)
- Fighting Eagles Nagoya - Brave Thunders (12:05)
- Nagasaki - Hiroshima D. (12:05)
- Utsunomiya Brex - Sendai 89ers (12:25)
- Alvark - Chiba (12:35)
- Ryukyu - Saga Ballooners (12:35)
- Kanada Superliga M Wednesday
-
- Kw Titans - London (thu 1:00)
- Litva 1. liga M Wednesday
-
- Neptunas - Zalgiris (17:30)
- Litva 2. liga M Wednesday
-
- Jurbarkas - Kretinga (18:00)
- Luksemburg 1. liga W Wednesday
-
- Esch - Soleuvre (19:30)
- Mađarska 1. liga M Wednesday
-
- Atomeromu - Kaposvari (18:00)
- Lami-Ved Kormend - Szedeak (18:00)
- Duna - OSE Lions (18:00)
- Makedonija 1. liga M Wednesday
-
- Tft Skopje - Cair 2030 (19:00)
- Meksiko Cibacopa M Wednesday
-
- Zonkeys De Tijuana - Caballeros De Culiacan (thu 3:45)
- Astros - Pioneros De Los Mochis (thu 4:15)
- Halcones De Obregon - Rayos De Hermosillo (thu 4:15)
- Ostioneros De Guaymas - Venados De Mazatlan (thu 5:15)
- NjemaÄka 2. liga M Wednesday
-
- Rasta Vechta 2 - Koblenz (19:30)
- Njemačka 1. liga M Wednesday
-
- Hamburg - Alba Berlin (20:00)
- Novi Zeland 1. liga M Wednesday
-
- Franklin Bulls - Otago Nuggets (thu 9:30)
- Portoriko 1. liga M Wednesday
-
- Vaqueros de Bayamon - Gigantes De Carolina (thu 2:00)
- San German - Piratas Quebradillas (thu 2:00)
- Rumunjska 1. liga M Wednesday
-
- Csm Focsani - Valcea (16:00)
- Municipal Galati - Asc Targu Jiu (17:30)
- Rumunjska 1. liga W Wednesday
-
- Targu Mures - Olimpia Brasov (16:30)
- Phoenix Constanta W - Arad (18:00)
- Rusija 1. liga M Wednesday
- SlovaÄka 1. liga M Wednesday
-
- Inter Bratislava - Prievidza (18:00)
- Lucenec - Levice (SVK) (18:00)
- Handlova - Komarno (18:00)
- Slovenija 1. liga M Wednesday
-
- Sencur - Hopsi Polzela (18:00)
- Slovenija 1. liga W Wednesday
-
- Celje - Triglav (17:00)
- Švedska 1. liga W Wednesday
-
- Lulea - Norrkoping (19:00)
- Turska 1. liga W Wednesday
-
- Mersin - Fenerbahce (18:30)
- Turska 3. liga M Wednesday
-
- Konya Bbsk - Ege Universitesi (17:30)
- Urugvaj 1. liga M Wednesday
-
- Hebraica y Maccabi - Nacional (thu 2:00)
- Velika Britanija 1. liga W Wednesday
- Å vedska 2. liga W Wednesday
-
- Kroppskultur - Malmo (19:00)
- Češka 1. liga M Wednesday
-
- Strakonice - Malomerice (19:00)
- Ronal Jicin - Nove Veseli (19:30)
- Crna Gora 1. liga M Wednesday
-
- Buducnost - Budvanska (14:30)
- Danska 1. liga M Wednesday
-
- KIF Kolding - Nordsjaelland (19:30)
- Skanderborg Handbold - Sonderjyske (19:30)
- Danska 1. liga W Wednesday
-
- Odense - Ikast (18:30)
- Viborg - Copenhagen (20:00)
- Finska 1. liga W Wednesday
-
- Grifk - Hifk (18:00)
- Francuska 1. liga M Wednesday
-
- Saint Raphael - Toulouse (20:00)
- Cesson - Paris (20:00)
- Chartres - Pays Aix (20:00)
- Saran - Nantes (20:00)
- Creteil - Dijon (20:30)
- Hrvatska 1. liga M Wednesday
-
- Porec - Vinkovci (19:00)
- Hrvatska 1. liga W Wednesday
-
- Koka - ZARK Split (17:00)
- Bjelovar - Dugo Selo 55 (17:00)
- Zamet - Lokomotiva (18:00)
- Rudar Labin - Zrinski (20:00)
- Koreja 1. liga M Wednesday
-
- Doosan - Chungnam Athletic (11:00)
- Sangmu - Hanam (13:00)
- Litva 1. liga M Wednesday
-
- Vilnius - Alytaus (18:30)
- Amber - Granitas Kaunas (18:30)
- Mađarska 1. liga M Wednesday
-
- Pler - Ferencvaros (18:00)
- Njemačka 1. liga W Wednesday
-
- Neckarsulmer - Bietigheim (19:30)
- Njemačka 2. liga M Wednesday
-
- Aue - Grosswallstadt (19:00)
- Norveška 1. liga W Wednesday
-
- Aker - Oppsal (18:30)
- Poljska 1. liga M Wednesday
-
- Chrobry Glogow - Azoty Pulawy (18:00)
- Poljska 2. liga M Wednesday
-
- Zaglebie Sosnowiec - Zprp Kielce (19:00)
- Poljska 3. liga M Wednesday
- Poljska 3. liga W Wednesday
-
- Zprp Plock - Zprp Kalisz (18:00)
- Rumunjska 1. liga M Wednesday
-
- Cluj - Baia Mare (17:00)
- Dinamo Bukurešt - Vaslui (18:00)
- Rumunjska 1. liga W Wednesday
-
- Csm Bistrita - CSM Bucuresti (16:30)
- Španjolska 1. liga M Wednesday
-
- Barcelona - Ademar Leon (20:00)
- Švedska 1. liga W Wednesday
-
- Boden - Kungalvs (18:30)
- Skuru - Skovde (19:00)
- Onnereds - Kristianstad (19:00)
- Hoor - Skara (19:00)
- Švedska 2. liga M Wednesday
-
- Anderstorps - Orebro (14:00)
- Švicarska 1. liga M Wednesday
-
- Amicitia Zurich - Kriens (18:00)
- Pfadi Winterthur - Schaffhausen (18:00)
- AHL Wednesday
-
- Hershey - Charlotte Checkers (thu 1:00)
- Belleville - Syracuse (thu 1:00)
- Rochester - Toronto Marlies (thu 1:05)
- Iowa - Grand Rapids (thu 2:00)
- Milwaukee - Manitoba (thu 2:00)
- Colorado Eagles - San Diego (thu 3:05)
- Bakersfield - Ontario (thu 3:30)
- Coachella Valley Firebirds - Tucson (thu 4:00)
- NHL Wednesday
-
- Dallas - St. Louis (thu 3:30)
- Arizona - Edmonton (thu 4:00)
- NHL Wednesday
-
- N.Y. Islanders - Pittsburgh (thu 1:00)
- Tampa Bay - Toronto (thu 1:00)
- Dallas - St. Louis (thu 3:30)
- Arizona - Edmonton (thu 4:00)
- Austrija 1. liga M Wednesday
-
- Hypo Tirol - Hartberg (20:20)
- Austrija 1. liga W Wednesday
-
- Innsbruck - Linz (17:35)
- Mađarska 1. liga W Wednesday
-
- Vasas - Mcm Kaposvari (17:30)
- Bekescabai - Mav Elore Sc (18:00)
- PVF liga W Wednesday
-
- Vegas Thrill - Columbus Fury (thu 4:00)
- Rusija 2. liga M Wednesday
-
- Akademiya Kazan - Lok. Izumrud (16:00)
- Cska Moscow - Barnaul (16:00)
- Slovenija 1. liga W Wednesday
-
- Calcit Kamnik - Nova Branik Maribor (19:00)
- GEN-I Volley - Sip Sempeter (19:00)
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
**There is a chance that the odds shown on this page are not actual odds at this moment, due to a slight delay in processing the odds.