ONLY TOP-QUALITY TIPS
The new tip-authorisation model is still proving to be a great move. The strict selection carried out by well-established experts has lead us to top-level results..
As of June1st, 710 tips were publish on our website with brilliant 14,7% ROI. Had you invested EUR 50 per unit (250 EUR for 5/10, 500 EUR for 10/10 and so on…) on our tips, you could have made over 31,500 EUR. Also, we need to add that almost all tips were proposed on Pinnacle and bet365.
Subscribe to Betprepare and starting making money on betting. We’re proving it possible each next month!
- Angola 1. liga Tuesday
- Argentina 3. liga Tuesday
-
- Fenix (ARG) - Sportivo Italiano (20:30)
- Argentina kup Tuesday
-
- Banfield - Ciudad Bolivar (23:30)
- Argentina liga rezervi Tuesday
- Armenija 2. liga Tuesday
-
- Syunik - Pyunik 2 (13:00)
- Ararat Armenia 2 - Noah 2 (14:00)
- Armenija kup Tuesday
-
- Shirak - Urartu (17:00)
- Aruba 1. liga Tuesday
-
- Caravel - Santa Fe Aruba (wed 2:00)
- Caravel - Santa Fe Aruba (wed 2:00)
- Å kotska 2. liga Tuesday
-
- Ayr United - Morton (20:45)
- Raith Rovers - Airdrie (20:45)
- Češka 1. liga U19 Tuesday
-
- Sigma Olomouc - Brno (11:00)
- Bugarska 1. liga Tuesday
-
- Lokomotiv Sofia - Beroe (17:30)
- Crna Gora 1. liga Tuesday
-
- Decic - Buducnost Podgorica (18:00)
- DR Kongo 1. liga Tuesday
-
- Blessing - Simba DR (15:30)
- Egipat 1. liga Tuesday
-
- El Gouna - Pyramids (22:00)
- Engleska 1. liga U18 Tuesday
-
- Brighton - Arsenal (13:00)
- Engleska 2. liga Tuesday
-
- Southampton - Coventry (20:45)
- Preston - Huddersfield (20:45)
- Plymouth - QPR (20:45)
- Sheffield Wed. - Norwich (20:45)
- Millwall - Leicester (20:45)
- Leeds - Sunderland (21:00)
- Engleska 2. liga U21 Tuesday
-
- QPR - Crewe (14:00)
- Millwall - Coventry (14:00)
- Bristol City - Sheffield Wed (14:00)
- Cardiff - Wigan (14:00)
- Ipswich - Burnley (14:00)
- Engleska 3. liga Tuesday
-
- Blackpool - Fleetwood Town (20:45)
- Charlton - Wigan (20:45)
- Bristol Rovers - Reading (20:45)
- Leyton - Exeter (20:45)
- Cheltenham - Carlisle (20:45)
- Stevenage - Barnsley (20:45)
- Engleska 4. liga Tuesday
-
- Barrow - Bradford (20:45)
- Morecambe - Crewe (20:45)
- Mansfield - Forest Green (20:45)
- Doncaster - Walsall (20:45)
- Wrexham - Crawley Town (20:45)
- Newport - Accrington St. (20:45)
- Harrogate Town - Grimsby (20:45)
- Barrow - Bradford (20:45)
- Colchester - Stockport (20:45)
- Barrow - Bradford (20:45)
- Engleska 5. liga Tuesday
-
- Barnet - Bromley (20:45)
- Gateshead - Aldershot Town (20:45)
- Solihull Moors - Ebbsfleet United (20:45)
- Gateshead - Aldershot Town (20:45)
- Wealdstone - Southend (20:45)
- Rochdale - Boreham Wood (20:45)
- Rochdale - Boreham Wood (20:45)
- Rochdale - Boreham Wood (20:45)
- Gateshead - Aldershot Town (20:45)
- Maidenhead - Hartlepool (20:45)
- Rochdale - Boreham Wood (20:45)
- Engleska 5. liga Jug Tuesday
-
- Dartford - Worthing (20:45)
- Braintree - Taunton Town (20:45)
- Weston Super Mare - Chippenham Town (20:45)
- Maidstone - Weymouth (20:45)
- Hampton & Richmond - Bath City (20:45)
- Engleska 5. liga Sjever Tuesday
-
- Spennymoor Town - Banbury (20:45)
- Spennymoor Town - Banbury (20:45)
- Peterborough Sports - Farsley Celtic (20:45)
- Kings Lynn - Chorley (20:45)
- Rushall - Bishop S Stortford (20:45)
- Alfreton - Gloucester City (20:45)
- Spennymoor Town - Banbury (20:45)
- Engleska 7. liga Ishtmian Tuesday
-
- Whitehawk - Concord Rangers (20:45)
- Potters Bar - Horsham FC (20:45)
- Hornchurch - Cray Wanderers (20:45)
- Wingate & Finchley - Hastings (20:45)
- Canvey Island - Lewes (20:45)
- Engleska 7. liga Jug Tuesday
-
- Plymouth Parkway - Harrow Borough (20:45)
- Tiverton - Gosport Borough (20:45)
- Sholing - Dorchester (20:45)
- Hayes & Yeading - Basingstoke (20:45)
- Poole - Winchester (21:00)
- Engleska 7. liga Jug-Central Tuesday
-
- Kettering - Leiston (20:45)
- Stourbridge - Leamington (20:45)
- Needham Market - Stamford (20:45)
- Engleska 7. liga Sjever Tuesday
-
- Bamber Bridge - Macclesfield (20:45)
- Matlock Town - Ashton (20:45)
- Guiseley - Worksop (20:45)
- Bamber Bridge - Macclesfield (20:45)
- Bamber Bridge - Macclesfield (20:45)
- Matlock Town - Ashton (20:45)
- Guiseley - Worksop (20:45)
- Matlock Town - Ashton (20:45)
- Guiseley - Worksop (20:45)
- Bamber Bridge - Macclesfield (20:45)
- Matlock Town - Ashton (20:45)
- Guiseley - Worksop (20:45)
- Engleska Liga kup U21 Tuesday
-
- Sheffield Utd - Nottingham (20:00)
- EP kvalifikacije W Tuesday
-
- Azerbejdžan - Switzerland (14:00)
- Kosovo - Wales (14:00)
- FYR Macedonia - Slovenia (15:00)
- Bosnia and Herzegovina - Northern Ireland (15:30)
- Israel - Serbia (16:00)
- Croatia - Ukraine (16:00)
- Montenegro - Faroe Islands (16:30)
- Moldova - Latvia (17:00)
- Bulgaria - Armenia (17:00)
- Denmark - Belgium (18:00)
- Poland - Austria (18:00)
- Belarus - Georgia (18:00)
- Romania - Kazakhstan (18:00)
- Germany - Iceland (18:10)
- Finland - Italy (18:15)
- Malta - Portugal (18:30)
- Lithuania - Cyprus (18:30)
- Spain - Czech Republic (19:00)
- Sweden - France (19:00)
- Turkey - Hungary (19:00)
- Andorra - Greece (19:00)
- Albania - Estonia (20:00)
- Ireland - England (20:30)
- Scotland - Slovakia (20:35)
- Netherlands - Norway (20:45)
- Estonija kup Tuesday
-
- Levadia Tallinn - Flora Tallinn (18:00)
- Gana 2. liga Tuesday
-
- Nania - Kotoku Royals (17:00)
- Golden Kick - Advsa (17:00)
- Tamale City - Northern City (17:00)
- Maana - Vc Warriors (17:00)
- Young Redbull - King Faisal (17:00)
- Gvineja 1. liga Tuesday
-
- Flamme Olympique - Loubha (18:00)
- Indija I-liga 1. liga Tuesday
-
- Aizawl - Trau Fc (15:30)
- Aizawl - Trau Fc (15:30)
- Aizawl - Trau Fc (15:30)
- Indija ISL 1. liga Tuesday
-
- Jamshedpur - Goa (13:30)
- Chennaiyin - Northeast United (16:00)
- Iran 2. liga Tuesday
-
- Pars Jonoubi Jam - Damash Gilan (18:00)
- Kheybar Khorramabad - Naft Gachsaran (18:00)
- Esteghal Mollosani - Mes Kerman (18:00)
- Ario Eslamshahr - Mes Soongoun (18:00)
- Izrael 2. liga Tuesday
-
- H. Ironi Rishon - Nof Hagalil (18:00)
- Izrael 3. liga Jug Tuesday
-
- M. Ironi Ashdod - Ironi Modiin (13:00)
- Hapoel Herzliya - Hapoel Marmorek (13:30)
- Maccabi Shaarayim Fc - Nordia Jerusalem (14:00)
- Hapoel Bney Lod - Agudat Sport Ashdod (18:00)
- M. Ironi Kiryat Malachi - Shimshon Tel Aviv (18:00)
- Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Yavne (18:05)
- Sc Dimona - Holon Yermiyahu (18:10)
- Shimshon Kafr Qasim - H. Bikat Hayarden (19:30)
- Izrael 3. liga Sjever Tuesday
-
- H. Migdal Haemek - Tayibe (14:00)
- Hapoel Kaukab - Ms Tira (14:00)
- Ironi Nesher - M. Kiryat Ata-Bialik (17:00)
- Kiryat Yam - Hapoel Raanana (18:00)
- Južna Afrika 1. liga Tuesday
-
- Cape Town Spurs - Mamelodi (19:30)
- Kina 1. liga Tuesday
- Koreja 2. liga Tuesday
-
- Suwon Bluewings - Jeonnam Dragons (wed 7:00)
- Seongnam Chunma - Seoul E-Land (wed 7:00)
- Anyang - Bucheon 1995 (wed 7:00)
- Cheongju - Gimpo C. (wed 7:00)
- Ansan Greeners - Asan Mugunghwa (wed 9:30)
- Cheonan City - Busan I Park (wed 9:30)
- Kvalifikacije za EP U19 W Tuesday
-
- Denmark - Spain (12:00)
- Slovenija - Grčka (12:00)
- Litva - Moldavija (12:00)
- Makedonija - Wales (12:00)
- Bugarska - Crna Gora (12:00)
- Azerbejdžan - Latvija (12:00)
- Island - Austria (12:30)
- Hrvatska - Irska (12:30)
- Slovakia - Bjelorusija (13:00)
- Belgija - Serbia (13:00)
- Estonija - Sjeverna Irska (14:00)
- Gruzija - Kazahstan (14:00)
- Bosna i Hercegovina - Poljska (15:00)
- Finska - Netherlands (15:00)
- Armenija - Turkey (15:00)
- Albanija - Škotska (15:30)
- Lihtenštajn - Cipar (15:30)
- Switzerland - Portugal (16:00)
- Italija - England (16:00)
- Češka - France (16:00)
- Ukrajina - Norway (16:00)
- Romania - Mađarska (17:30)
- Sweden - Germany (17:30)
- Kvalifikacije za OI Afrika W Tuesday
-
- South Africa - Nigeria (19:30)
- Maroko - Zambija (wed 0:00)
- Libanon 1. liga Tuesday
-
- Al Ahed - Safa (13:15)
- Liga prvaka Tuesday
-
- Real Madrid - Manchester City (21:00)
- Arsenal - Bayern Munich (21:00)
- Lihtenštajn kup Tuesday
-
- Balzers - Vaduz L (20:00)
- Triesenberg - Triesen (20:00)
- Meksiko 2. liga Tuesday
-
- Cancun - Dorados (wed 3:05)
- Atletico La Paz - Venados (wed 5:05)
- Nikaragva 1. liga Tuesday
-
- Esteli - Sebaco (wed 3:00)
- Nikaragva 1. liga U20 Tuesday
-
- Esteli - Sport Sebaco (wed 0:00)
- Nizozemska 1. liga U18 Tuesday
-
- Groningen - Feyenoord (16:00)
- NjemaÄka Oberliga Bayern jug Tuesday
-
- Pipinsried - Munich 1860 (A) (17:45)
- NjemaÄka Oberliga Bayern sjever Tuesday
-
- Hankofen-Hailing - Kornburg (18:00)
- Bayern Hof - ATSV Erlangen (18:00)
- Eichstatt - Ingolstadt 2 (18:00)
- NjemaÄka Oberliga Hamburg Tuesday
-
- Paloma - Turkiye Wilhelmsburg (19:30)
- Halstenbek-Rellingen - TSV Buchholz 08 (19:30)
- NjemaÄka Reg. Sjever Tuesday
-
- Phonix Lubeck - Eimsbutteler (19:00)
- Poljska 3. liga Tuesday
-
- Kotwica Kolobrzeg - Zaglebie 2 (20:30)
- Portugal 1. liga U23 Tuesday
-
- Portimonense - Leixoes (12:00)
- Sc Farense - Rio Ave (12:00)
- Santa Clara - Academico Viseu (13:00)
- Vizela - Benfica (14:00)
- Famalicao - Estrela (18:00)
- Sporting - Gil Vicente (18:00)
- Estoril - Torreense (18:00)
- Premier League International Cup Tuesday
-
- West Ham U21 - Jong PSV (20:00)
- Siera Leone 1. liga Tuesday
-
- Luawa - Bhantal (20:00)
- Slovenija 1. liga Tuesday
-
- Maribor - Mura (18:45)
- Švedska 2. liga Tuesday
-
- Helsingborg - Brage (19:00)
- Uganda 1. liga Tuesday
-
- Villa - Vipers (15:00)
- Ukrajina 1. liga Tuesday
-
- Dnipro 1 - Zarya Lugansk (12:00)
- USL Tuesday
-
- Charleston - Louisville City (wed 1:00)
- Wales 1. liga Tuesday
-
- TNS - Bala Town (20:45)
- Pontypridd - Aberystwyth (20:45)
- Wales 2. liga Jug Tuesday
-
- Briton Ferry - Ammanford (20:30)
- Goytre United - Caerau Ely (20:30)
- Wales 2. liga Sjever Tuesday
-
- Caersws - Llanidloes (19:30)
- Mold Alex - Flint Town United (19:30)
- Mold Alex - Flint Town United (19:30)
- Caersws - Llanidloes (19:30)
- Caersws - Llanidloes (19:30)
- Mold Alex - Flint Town United (19:30)
- Guilsfield - Holywell Town (20:30)
- Guilsfield - Holywell Town (20:30)
- Guilsfield - Holywell Town (20:30)
- ABA 2. liga M Tuesday
-
- Helios Domzale - Spartak Subotica (18:00)
- Podgorica - Zlatibor Čajetina (20:00)
- Argentina 1. liga W Tuesday
-
- Union Florida - Riachuelo (23:00)
- Obras Sanitarias - Quimsa (wed 1:00)
- Argentina 1. liga M Tuesday
-
- Atletico Cordoba - Boca Juniors (wed 2:00)
- Union De Santa Fe - Platense (wed 2:00)
- Australija NBL jug M Tuesday
- Australija NBL Jug W Tuesday
- Australija NBL jug M Tuesday
- Australija NBL Jug W Tuesday
- Å vicarska 1. liga M Tuesday
-
- Monthey - Geneve Lions (19:30)
- BiH 1. liga W Tuesday
-
- Lavovi - Jedinstvo Dzenex (20:00)
- BNXT Liga M Tuesday
-
- Aris Leeuwarden - Brussels (20:00)
- Brazil 1. liga M Tuesday
-
- Mogi Das Cruzes - Paulistano (wed 1:00)
- Sao Jose Dos Campos - Sao Paulo (wed 1:00)
- Češka 1. liga W Tuesday
-
- Zabiny Brno - Kp Brno (18:00)
- Crna Gora 1. liga M Tuesday
-
- Lovćen Cetinje - Sutjeska (18:00)
- Primorje 1945 - Teodo Tivat (18:00)
- Studentski Centar - Lovćen Cetinje (18:00)
- Studentski Centar - Jedinstvo (18:00)
- Podgorica - Milenijum (18:00)
- Eurokup M Tuesday
-
- Paris Basket - Bourg (20:30)
- FIBA Liga prvaka M Tuesday
-
- Promitheas Patras - Unicaja Malaga (18:30)
- Ludwigsburg - Murcia (20:00)
- Finska 1. liga M Tuesday
-
- Joensuun Kataja - Uusikaupunki (17:30)
- Kouvot Kouvola - Nokia (17:30)
- Finska 1. liga W Tuesday
-
- Peka - Forssan Alku (17:30)
- Torpan Pojat Helsinki - Kouvottaret (17:30)
- Finska 2. liga W Tuesday
-
- Turun Nmky - Bc Nokia (17:30)
- Francuska 1. liga M Tuesday
-
- Monaco - Limoges (20:00)
- Francuska 2. liga M Tuesday
-
- Chalons-Reims - Aix Maurienne (20:00)
- Lille - Evreux (20:00)
- Nantes - Angers (20:00)
- Denain - Vichy (20:00)
- La Rochelle - Poitiers (20:00)
- Pau Orthez - Boulazac (20:05)
- Antibes - Fos-sur-Mer (20:30)
- Saint Chamond - Asa Gries-Souffel (20:30)
- Gruzija kup M Tuesday
-
- Kutaisi - Iverioni (13:00)
- Tsu - Batumi (15:30)
- Hrvatska 1. liga M Tuesday
-
- Sibenik - Cibona (20:00)
- Iran 1. liga M Tuesday
-
- Shagrdari Gorgan - Limondis (18:00)
- Zobahan Isfahan - Kalleh (18:00)
- Mahram Tehran - Mes Kerman (18:00)
- Tabiat - Palayesh (18:00)
- Island 1. liga W Tuesday
-
- Haukar - Stjarnan (21:00)
- Keflavik - Fjolnir (21:30)
- Izrael 1. liga M Tuesday
-
- Maccabi Tel Aviv - Nes Ziona (18:00)
- Hapoel Holon - Maccabi Ramat Gan (19:30)
- Izrael 2. liga M Tuesday
-
- Hapoel Bnei Kfar Kasem - Maccabi Maale Adumim (16:00)
- Maccabi Haifa - Maccabi R. Lez (18:00)
- Gilboa Galil Elyon - Maccabi Rehovot (18:00)
- Maccabi Raanana - Elitzor Netania (18:00)
- Ironi Naharya - Ramat Hasharon (18:30)
- Kazahstan 1. liga M Tuesday
-
- Astana 2 - Aktobe (16:00)
- Kazahstan 2. liga M Tuesday
-
- Turan - Tigers-Kazatu (10:30)
- Bars Petropavlovsk - Shymkent (wed 7:00)
- Altay - Atyrau 2 (wed 7:00)
- Karaganda - Turan (wed 9:00)
- Latvijsko-Estonska liga M Tuesday
-
- Kalev Cramo - Ventspils (18:30)
- Libanon 1.liga M Tuesday
-
- Sagesse - Antranik (19:00)
- Litva 2. liga M Tuesday
-
- Kretinga - Suduva-Mantinga (18:00)
- Meksiko Cibacopa M Tuesday
-
- Halcones De Obregon - Zonkeys De Tijuana (wed 4:15)
- Caballeros De Culiacan - Ostioneros De Guaymas (wed 5:15)
- Rayos De Hermosillo - Astros (wed 5:15)
- Meksiko Cibacopa M Tuesday
-
- Angeles Cdmx - Venados De Mazatlan (wed 4:00)
- Frayles De Guasave - Pioneros De Los Mochis (wed 5:15)
- NBA liga M Tuesday
-
- Toronto - Indiana (wed 1:00)
- Philadelphia - Detroit (wed 1:00)
- Charlotte - Dallas (wed 1:00)
- Milwaukee - Boston (wed 1:30)
- Atlanta - Miami (wed 1:30)
- Houston - Orlando (wed 2:00)
- Chicago - New York (wed 2:00)
- Memphis - San Antonio (wed 2:00)
- Minnesota - Washington (wed 2:00)
- Oklahoma City - Sacramento (wed 2:00)
- Utah - Denver (wed 3:00)
- Portland - New Orleans (wed 4:00)
- L.A. Lakers - Golden State (wed 4:00)
- Phoenix - L.A. Clippers (wed 4:00)
- Poljska 1. liga M Tuesday
-
- Slask Wroclaw - Warszawa (20:20)
- Portoriko 1. liga M Tuesday
-
- Piratas Quebradillas - Leones De Ponce (wed 2:00)
- San German - Aguada Santeros (wed 2:00)
- Rumunjska 1. liga M Tuesday
-
- Timisoara - Csu Ploiesti (17:00)
- Craiova - Laguna Bucuresti (17:00)
- Oradea - Athletic Constanta (18:00)
- Asc Targu Jiu - Municipal Galati (18:00)
- Valcea - Csm Focsani (18:00)
- Rumunjska 1. liga W Tuesday
-
- Sepsi - Arad (18:00)
- Phoenix Constanta W - Municipal Targoviste (18:00)
- Rusija 1. liga M Tuesday
-
- CSKA Moskva 2 - Lokomotiv Kuban 2 (13:00)
- Bars Rostov - Ugra (15:00)
- Chelyabinsk - Rusichi Kursk (16:00)
- Izhevsk - Khimki (17:00)
- Mba Moskva 2 - Tambov (18:00)
- Španjolska 2. liga M Tuesday
-
- Valladolid - Estudiantes (20:45)
- Turska 2. liga W Tuesday
-
- Ferhatoglu - Bursa Antspor (16:30)
- Bodrum - Botas 2 (17:00)
- VTB liga M Tuesday
-
- Lokomotiv Kuban - Zenit (19:00)
- Danska 1. liga M Tuesday
-
- Fredericia - Skjern (18:30)
- Skive - Midtjylland (19:30)
- GOG Svendborg - Ringsted (20:00)
- Estonija 1. liga M Tuesday
-
- Kehra - Polva Serviti (18:00)
- Finska 1. liga M Tuesday
-
- Cocks - Grifk (17:30)
- Francuska 2. liga M Tuesday
-
- Istres - Tremblay (20:00)
- Nancy - Cournon D'auvergne (20:00)
- Pontault Combault - Cherbourg (20:30)
- Caen - Billere (20:30)
- Sarrebourg - Angers (20:30)
- Besancon - Massy Essonne (20:30)
- Makedonija 1. liga M Tuesday
-
- Vardar Skopje - Eurofarm Pelister (18:00)
- Alkaloid - Prolet Skopje (20:00)
- Njemačka 2. liga M Tuesday
-
- Friesenheim - Dormagen (19:30)
- Norveška 2. liga W Tuesday
-
- Fjellhammer - Volda (18:30)
- Španjolska Kup Kralja M Tuesday
-
- Agustinos Alicante - Bidasoa (19:00)
- AHL Tuesday
-
- Iowa - Rockford (wed 2:00)
- ECHL Tuesday
-
- Kansas City - Cincinnati Cyclones (wed 2:05)
- Kazahstan 1. liga Tuesday
-
- Karaganda - Aktobe (16:00)
- NHL Tuesday
-
- N.Y. Islanders - N.Y. Rangers (wed 1:00)
- Montreal - Philadelphia (wed 1:00)
- Boston - Carolina (wed 1:00)
- Detroit - Washington (wed 1:00)
- Colorado - Minnesota (wed 3:30)
- NHL Tuesday
-
- N.Y. Islanders - N.Y. Rangers (wed 1:00)
- Florida - Ottawa (wed 1:00)
- Montreal - Philadelphia (wed 1:00)
- Boston - Carolina (wed 1:00)
- Tampa Bay - Columbus (wed 1:00)
- Detroit - Washington (wed 1:00)
- New Jersey - Toronto (wed 1:00)
- Dallas - Buffalo (wed 2:00)
- Nashville - Winnipeg Jets (wed 2:00)
- Colorado - Minnesota (wed 3:30)
- Anaheim - Los Angeles (wed 4:00)
- Seattle Kraken - Arizona (wed 4:00)
- San Jose - Calgary (wed 4:30)
- Rumunjska 1. liga Tuesday
-
- Steaua Bucuresti - Brasov (17:30)
- Svjetsko prvenstvo W Tuesday
-
- Germany - China (17:00)
- Japan - Denmark (wed 1:00)
- Mađarska 1. liga W Tuesday
-
- Bekescabai - Mav Elore Sc (18:00)
- Vasas - Mcm Kaposvari (19:00)
- Angola 1. liga Wednesday
-
- Bravos - Sporting Cabinda (16:00)
- Santa Rita - Recreativo Do Libolo (16:00)
- Sao Salvador - Cd Lunda Sul (16:00)
- Huila - Kabuscorp (16:30)
- Petroleos Do Lobito - Sagrada Esperanca (16:30)
- Primeiro De Agosto - Interclube (17:00)
- Argentina 4. liga Wednesday
-
- El Porvenir - Mercedes (20:30)
- Atlas AR - Deportivo Espanol (20:30)
- Sportivo Barracas - Puerto Nuevo (20:30)
- Yupanqui - Juventud Unida S. M. (20:30)
- Deportivo Paraguayo - Central Ballester (20:30)
- Justo Jose De Urquiza - Claypole (20:30)
- Berazategui - Lugano (ARG) (20:30)
- Club Lujan - Central Cordoba (20:30)
- Cambaceres - CSR Espanol (20:30)
- Ituzaingo - Deportivo Muniz (thu 0:30)
- Argentina kup Wednesday
-
- Barracas Central - San Miguel (22:00)
- Colon Santa Fe - Los Andes (thu 0:15)
- Colon Santa Fe - Los Andes (thu 0:15)
- Argentina liga rezervi Wednesday
-
- Velez Sarsfield 2 - Deportivo Riestra 2 (20:00)
- Barracas Central 2 - Independ. Rivadavia 2 (20:00)
- Platense (ARG) 2 - Atletico Huracan 2 (20:00)
- Union Santa Fe 2 - Sarmiento Junin 2 (20:00)
- Lanus 2 - Estudiantes La Plata 2 (20:00)
- River Plate 2 - Atletico Tucuman 2 (thu 0:00)
- Armenija 2. liga Wednesday
-
- Shirak 2 - Onor (14:00)
- Azerbejdžan 2. liga Wednesday
-
- Araz Saatli - Difai Agsu (13:00)
- Imisli - Iravan (13:30)
- Å kotska 1. liga Wednesday
-
- Dundee FC - Glasgow Rangers (21:00)
- Dundee FC - Glasgow Rangers (21:00)
- Å kotska 5. liga jug Wednesday
-
- Tranent Juniors - Albion Rovers (20:45)
- Civil Service Stroll - East Kilbride (20:45)
- Å kotska 5. liga Sjever Wednesday
-
- Keith - Brechin (21:00)
- Clachnacuddin - Inverurie (21:00)
- Buckie Thistle - Brora Rangers (21:00)
- Formartine Utd - Wick Academy (21:00)
- Keith - Brechin (21:00)
- Keith - Brechin (21:00)
- Å panjolska 5. liga Skupina 11 Wednesday
-
- Alcudia - Platges de Calvia (20:00)
- Å panjolska 5. liga Skupina 12 Wednesday
-
- San Bartolome - Cd Marino (18:00)
- Å panjolska 5. liga Skupina 5 Wednesday
-
- Ue Tona - Pobla Mafumet (18:00)
- Å panjolska 5. liga Skupina 9 Wednesday
-
- El Ejido - Malaga B (19:00)
- Brazil kup Verde Wednesday
-
- Remo - Paysandu (thu 1:00)
- Bugarska 3. liga jugozapad Wednesday
-
- Kostinbrod - Slavia Sofia 2 (16:00)
- Cipar kup Wednesday
-
- Pafos - Apollon Limassol (17:00)
- Aris Limassol - Omonia (19:00)
- DR Kongo 1. liga Wednesday
-
- Aigles Du Congo - Mazembe (16:30)
- El Salvador 1. liga Wednesday
-
- Santa Tecla - Fuerte San Francisco (23:00)
- Jocoro - Alianza Fc (23:15)
- Dragon - Municipal Limeno (23:30)
- Luis Angel Firpo - 11 Deportivo (23:30)
- Platense Municipal - Fas (23:30)
- Metapan - Aguila (thu 3:30)
- Engleska 1. liga U18 Wednesday
-
- Leeds - Stoke City (13:30)
- Engleska 2. liga Wednesday
-
- Birmingham City - Cardiff (20:45)
- Swansea - Stoke City (20:45)
- Engleska 2. liga Wednesday
-
- Birmingham City - Cardiff (20:45)
- Hull City - Middlesbrough (20:45)
- Ipswich - Watford (20:45)
- Bristol City - Blackburn (20:45)
- WBA - Rotherham (21:00)
- Swansea - Stoke City (21:00)
- Engleska 2. liga U21 Wednesday
-
- Charlton - Barnsley (15:00)
- Engleska 3. liga Wednesday
-
- Wycombe - Derby (20:45)
- Peterborough - Port Vale (20:45)
- Engleska 3. liga Sjever W Wednesday
-
- Fc Halifax - Burnley (20:45)
- Engleska 5. liga Wednesday
-
- Halifax - Oldham (20:45)
- Halifax - Oldham (20:45)
- Engleska 5. liga Jug Wednesday
-
- Havant & W - Welling (20:45)
- Truro - Eastbourne (20:45)
- Engleska 7. liga Jug Wednesday
-
- Afc Totton - Bracknell (20:45)
- Estonija kup Wednesday
-
- Kalju Nomme - Tallinn Kalev (18:00)
- Haapsalu - Viimsi (18:00)
- Paide - Kuressaare (18:00)
- Gana 1. liga Wednesday
-
- Great Olympics - Bechem United (17:00)
- Berekum Chelsea - Dreams (17:00)
- Legon Cities - Samartex (17:00)
- Medeama - Hearts Of Oak (17:00)
- Bibiani Gold Stars - Karela (17:00)
- Real Tamale - Nations Fc (17:00)
- Heart Of Lions - Accra Lions (17:00)
- Bofoakwa Tano - Aduana Stars (17:00)
- Gana 2. liga Wednesday
-
- Akatsi All Stars - Kings Palace (17:00)
- Home Stars - Susubiribi (17:00)
- Accra Athletic - Hohoe United (17:00)
- Okwawu - Uncle T United (17:00)
- Wa Power - Techiman Heroes (17:00)
- Ebusua - Holy Stars (17:00)
- Skyy - New Edubiase (17:00)
- Asekem - Sefwi All Stars (17:00)
- Soccer Intellectuals - Nzema Kotoko (17:00)
- Future Stars - Elmina Sharks (17:00)
- Swedru All Blacks - Pac Academy (17:00)
- Debibi - Young Apostles (17:00)
- Techiman Liberty - Baffour Sa (17:00)
- Mighty Royals - Brong Ahafo (17:00)
- Gvatemala 1. liga Wednesday
-
- Municipal - Malacateco (20:30)
- Xelaju - Deportivo Achuapa (thu 3:00)
- Honduras 1. liga Wednesday
-
- Motagua - Real Espana (thu 3:00)
- Indija I-liga 1. liga Wednesday
-
- Churchill Brothers - Rajasthan (15:30)
- Indija I-liga 2. liga Wednesday
-
- Dempo - United Sc (IND) (12:25)
- Maharashtra Oranje - Bengaluru Utd (12:30)
- Indija ISL 1. liga Wednesday
-
- Punjab - East Bengal (16:00)
- Italija 3a liga Wednesday
-
- Pro Sesto - Virtus Vicenza (18:00)
- Japan 1. liga Wednesday
- Japan 3. liga Wednesday
-
- Grulla Morioka - Nara Club (11:00)
- Gifu - Toyama (12:00)
- Fukushima United - Kanazawa (12:00)
- Kitakyushu - Ryukyu (12:00)
- Azul Claro Numazu - Sagamihara (12:00)
- Yscc - Omiya (12:00)
- Nagano - Gainare Tottori (12:00)
- Tegevajaro Miyazaki - Imabari (12:00)
- Osaka - Vanraure (12:00)
- Kenija 2. liga Wednesday
-
- Migori - Mara Sugar (14:00)
- Rainbow - Naivas Fc (14:00)
- Kina 1. liga Wednesday
-
- Qingdao West Coast - Tianjin Tigers (13:00)
- Chengdu Qianbao - Zhejiang Greentown (13:35)
- Cangzhou - Changchun Yatai (13:35)
- Meizhou Hakka - Qingdao Hainiu (14:00)
- Kolumbija 1. liga Wednesday
- Kolumbija 1. liga W Wednesday
-
- Inter Palmira - Real Santander (22:45)
- Liberija 1. liga Wednesday
-
- Npa Anchors - Liscr Fc (16:00)
- Paynesville - Bea Mountain (16:00)
- Lprc Oiler - Kallon Liberia (18:00)
- Freeport - Mighty Barrolle (18:00)
- Invincible Eleven - Heaven Eleven (18:00)
- Cece United - Nimba Kwado (18:00)
- Global Pharma - Watanga (18:00)
- Liga prvaka Wednesday
-
- Atletico Madrid - Borussia Dortmund (21:00)
- Paris Saint Germain - Barcelona (21:00)
- Mađarska 1. liga Wednesday
-
- Ferencvaros - Diosgyori (18:00)
- Meksiko 2. liga Wednesday
-
- Tlaxcala - Mineros De Zacatecas (thu 3:05)
- Leones Negros - Tepatitlan De Morelos (thu 5:05)
- Nikaragva 1. liga Wednesday
-
- Matagalpa - Jalapa (23:00)
- Ferretti - Unan-Managua (thu 1:00)
- Managua - Diriangen (thu 4:00)
- Nikaragva 1. liga U20 Wednesday
-
- Managua - Diriangen (18:00)
- Matagalpa - Jalapa (20:00)
- Ferretti - Unan-Managua (21:00)
- NjemaÄka 1. liga U19 Zapad Wednesday
-
- Verl - Bayer Leverkusen (19:00)
- NjemaÄka 3. liga Wednesday
-
- Saarbrucken - Unterhaching (19:00)
- NjemaÄka Oberliga Bremen Wednesday
-
- Brinkumer - Werder Bremen (A) (18:15)
- NjemaÄka Oberliga Niedersachsen Wednesday
-
- Heeslingen - Rotenburger (20:00)
- NjemaÄka Oberliga NOFV-Jug Wednesday
-
- Grimma - Halle (17:45)
- NjemaÄka Oberliga Westfalen Wednesday
- NjemaÄka Reg. Sjever Wednesday
-
- Hamburger (A) - Teutonia Ottensen (18:00)
- Jeddeloh - Havelse (19:00)
- Norderstedt - Bremer Sv (19:30)
- Poljska 3. liga Wednesday
-
- Lech 2 - Gks Jastrzebie (12:00)
- Prijateljske klubovi Wednesday
-
- Viktoria Griesheim - Mannheim 2 (19:00)
- Siera Leone 1. liga Wednesday
-
- Diamond Stars - Kallon (18:15)
- East End Lions - Kahunla (18:15)
- Mighty Blackpool - Bo Rangers (18:15)
- Old Edwardians - Freetown City (18:15)
- Ports Authority - Luawa (18:15)
- Bai Bureh Warriors - Real Republicans (18:15)
- Lamboi - Slifa (18:15)
- Kholifa Stars - Bhantal (18:15)
- Diamond Stars - Kallon (18:15)
- East End Lions - Kahunla (18:15)
- Mighty Blackpool - Bo Rangers (18:15)
- Old Edwardians - Freetown City (18:15)
- Ports Authority - Luawa (18:15)
- Bai Bureh Warriors - Real Republicans (18:15)
- Lamboi - Slifa (18:15)
- Kholifa Stars - Bhantal (18:15)
- Diamond Stars - Kholifa Stars (18:30)
- SlovaÄka 4. liga Bratislava Wednesday
-
- Senec - Pezinok (18:30)
- SlovaÄka 4. liga Istok Wednesday
-
- Kezmarok - Poprad (17:00)
- Slovenija 1. liga Wednesday
-
- Celje - Bravo (14:45)
- Domzale - Rogaska (16:45)
- Olimpija Ljubljana - Radomlje (18:45)
- Španjolska 5. liga Skupina 15 Wednesday
-
- Huarte - Pamplona (20:00)
- Srbija 3. liga Vojvodina Wednesday
-
- Zeleznicar Indjija - 1.Maj Ruma (12:30)
- Becej - BaÄka (16:30)
- Jedinstvo SP - Tisa Adorjan (16:30)
- Hajduk 1912 - Novi Sad (16:30)
- Omladinac NB - Radnicki Zrenjanin (16:30)
- Borac Sajkas - Kikinda (16:30)
- Naftagas - Dinamo Pancevo (16:30)
- Sloven Ruma - Podunavac Belegis (16:30)
- Srbija 3. liga Zapad Wednesday
-
- Borac Cacak - Sloga Pozega (15:30)
- Loznica - FAP Priboj (15:30)
- Takovo - Polet Ljubic (15:30)
- Real Podunavci - Buducnost Krusik (15:30)
- Vrelo Sport - Mihajlovac (15:30)
- Omladinac Zablace - Sloga P. Na Mlavi (15:30)
- Srbija kup Wednesday
-
- Partizan - Vozdovac (15:00)
- Cukaricki - Vojvodina (17:00)
- Crvena Zvezda - Vrsac (19:00)
- Tajland kup Wednesday
-
- Udon United - Chonburi (10:30)
- Samut Sakhon City - Bangkok Fc (12:00)
- Kanchanaburi - Sukhothai (13:00)
- Bangkok United - Lamphun Warrior (14:00)
- Uganda 1. liga Wednesday
-
- Updf - Arua Hill (15:00)
- Wales 2. liga Jug Wednesday
- Zambija 1. liga Wednesday
-
- Kabwe - Kansanshi (15:00)
- Forest Rangers - Prison Leopards (15:00)
- Red Arrows - Zesco (15:00)
- Nkana - Konkola (15:00)
- Zanaco - Green Buffaloes Fc (15:00)
- Fc Muza - Nkwazi (15:00)
- Mufulira - Green Eagles (15:00)
- Mutondo Stars - Power Dynamos (15:00)
- Trident - Napsa Stars (15:00)
- Kabwe - Kansanshi (15:00)
- Forest Rangers - Prison Leopards (15:00)
- Red Arrows - Zesco (15:00)
- Nkana - Konkola (15:00)
- Zanaco - Green Buffaloes Fc (15:00)
- Fc Muza - Nkwazi (15:00)
- Mufulira - Green Eagles (15:00)
- Mutondo Stars - Power Dynamos (15:00)
- Trident - Napsa Stars (15:00)
- ABA 2. liga M Wednesday
-
- Sutjeska - Vojvodina (18:00)
- MZT Skopje Aerodrom - Siroki (20:00)
- Argentina 1. liga M Wednesday
-
- La Union Formosa - Zarate (thu 2:30)
- Australija NBL jug M Wednesday
- Australija NBL Jug W Wednesday
- Australija NBL jug M Wednesday
- Australija NBL Jug W Wednesday
- Austrija 1. liga M Wednesday
-
- Vienna Timberwolves - Kapfenberg (19:00)
- Å panjolska 1. liga W Wednesday
-
- Estudiantes - Gipuzkoa (20:30)
- Å vedska 1. liga M Wednesday
-
- Sodertalje - Boras (19:04)
- Češka 1. liga M Wednesday
-
- Kolin - NH Ostrava (17:45)
- USK Prague - Olomoucko (18:00)
- Belgija 1. liga W Wednesday
-
- Phantoms - Liege (20:30)
- BiH 1. liga M Wednesday
-
- Prijedor - Leotar (18:30)
- Posusje - Slavija (19:00)
- Borac Banja Luka - Igokea (20:00)
- BNXT Liga M Wednesday
-
- Feyenoord - Kortrijk (19:45)
- Willebroek - Leuven (20:30)
- Yoast Utd - Okapi Aalstar (21:00)
- Bolivija 1. liga M Wednesday
-
- Nacional Potosi - Pichincha De Potosi (thu 1:00)
- Saracho - Cbp Sucre (thu 2:30)
- Brazil 1. liga M Wednesday
-
- Cerrado - Unifacisa (thu 0:00)
- Uniao Corinthians - Pato Basquete (thu 0:30)
- Caxias Do Sul - Minas Mg (thu 1:00)
- Botafogo - Pinheiros (thu 1:00)
- Brazil 1. liga W Wednesday
-
- Sodie Doces - Ponta Grossa (thu 0:30)
- Corinthians - Sampaio (thu 1:00)
- Sao Jose - Blumenau (thu 1:30)
- Bugarska 1. liga M Wednesday
-
- Shumen - Bultex 99 (17:30)
- Balkan - Spartak Pleven (18:00)
- Chernomorets - Cherno More (18:00)
- Cska Sofia - Rilski Sportist (18:00)
- Beroe - Levski (18:00)
- Minyor - Yambol (18:00)
- Cipar 1. liga M Wednesday
-
- Anorthosis - Keravnos (18:00)
- Crna Gora 1. liga M Wednesday
-
- Rudar Pljevlja - Decic (18:00)
- Kotor - Danilovgrad (18:00)
- Rudar Pljevlja - Decic (18:00)
- Kotor - Danilovgrad (18:00)
- Danska 1. liga W Wednesday
-
- Aabyhoj - Wolfpack (19:00)
- Amager - Falcon (19:00)
- Eurokup W Wednesday
-
- Ba London Lions - Besiktas (20:00)
- FIBA Liga prvaka M Wednesday
-
- Tofas Bursa - Canarias (18:00)
- Peristeri - Telekom Bonn (18:30)
- Filipini kup M Wednesday
-
- San Mig Coffee - Columbian Dyip (10:30)
- Magnolia Hotshots - Northport (13:30)
- Francuska 2. liga W Wednesday
-
- Toulouse - Mondeville (20:00)
- Nice - Aulnoye As (20:00)
- Tronche Meylan - Chartres (20:00)
- Pays Voironnais - Montbrison (20:00)
- Grčka 1. liga W Wednesday
-
- Paok - Giannina (12:00)
- Iraklis - Eleftheria (17:00)
- Esperides Kalliotheas - Panathinaikos (19:00)
- Proteas Voulas - Olympiakos Pireaus (19:00)
- Gruzija kup M Wednesday
-
- Tsu - Iverioni (17:00)
- Island 1. liga W Wednesday
-
- Kr Reykjavik - Athena (21:15)
- Tindastoll - Snaefell (21:15)
- Island 1. liga M Wednesday
-
- Njardvik - Thorl (21:30)
- Valur Reykjavik - Hottur (22:15)
- Italija 1. liga W Wednesday
-
- Venezia - San Martino (19:30)
- Italija 2. liga M Wednesday
-
- Fortitudo Bologna - Treviglio (20:30)
- Cento - Trapani (20:30)
- Izrael 2. liga M Wednesday
-
- Safed - Elitzur Shomron (17:50)
- Japan 1. liga M Wednesday
-
- Sendai 89ers - Alvark (12:05)
- Hokkaido - Ibaraki Robots (12:05)
- Kyoto - Nagasaki (12:05)
- Seahorses Mikawa - Fighting Eagles Nagoya (12:05)
- Brave Thunders - Shibuya Sun Rockers (12:05)
- Toyama - Neophoenix (12:05)
- Yokohama - Shinshu (12:05)
- Akita - Chiba (12:05)
- Hiroshima D. - Shimane (12:05)
- Saga Ballooners - Osaka (12:05)
- Utsunomiya Brex - Gunma Crane Thunders (12:25)
- Ryukyu - Diamond Dolphins (12:35)
- Kazahstan 1. liga M Wednesday
-
- Astana 2 - Aktobe (16:00)
- Kazahstan 2. liga M Wednesday
-
- Tigers-Kazatu - Chelsu Kostanay (11:30)
- Kina 1. liga M Wednesday
-
- Zhejiang Guangsha - Shanxi (13:35)
- Shenzhen - Beijing Royal Fighters (13:35)
- Latvija 1. liga M Wednesday
-
- Ogre - Liepajas Lauvas (18:00)
- Latvijsko-Estonska liga M Wednesday
-
- Prometey - Riga (18:00)
- Litva 1. liga M Wednesday
-
- Bc Wolves - Mazeikiai (17:50)
- Litva 1. liga W Wednesday
-
- Siauliai-Universitetas - LCC (19:00)
- Litva 2. liga M Wednesday
-
- Bc Olimpas Palanga - Jurbarkas (18:00)
- Luksemburg 1. liga M Wednesday
-
- Walferdange - Amicale Steesel (20:00)
- Esch - Ettelbruck (20:30)
- Luksemburg 1. liga W Wednesday
-
- Bertrange - Dudelange (19:00)
- Makedonija 1. liga M Wednesday
-
- Rabotnicki - Feniks 2010 (18:00)
- Pelisteri - Euro Nickel (18:30)
- Meksiko Cibacopa M Wednesday
-
- Caballeros De Culiacan - Ostioneros De Guaymas (thu 1:00)
- Caballeros De Culiacan - Ostioneros De Guaymas (thu 1:00)
- Halcones De Obregon - Zonkeys De Tijuana (thu 4:15)
- Caballeros De Culiacan - Ostioneros De Guaymas (thu 5:15)
- Meksiko Cibacopa M Wednesday
-
- Angeles Cdmx - Venados De Mazatlan (thu 4:00)
- Pioneros De Los Mochis - Frayles De Guasave (thu 5:15)
- Pioneros De Los Mochis - Frayles De Guasave (thu 5:15)
- NBA liga M Wednesday
-
- Cleveland - Memphis (thu 1:00)
- Brooklyn - Toronto (thu 1:30)
- Miami - Dallas (thu 1:30)
- Atlanta - Charlotte (thu 1:30)
- Milwaukee - Orlando (thu 2:00)
- Oklahoma City - San Antonio (thu 2:00)
- Denver - Minnesota (thu 4:00)
- L.A. Clippers - Phoenix (thu 4:30)
- NjemaÄka 2. liga M Wednesday
-
- Rasta Vechta 2 - Artland (19:30)
- Novi Zeland 1. liga M Wednesday
-
- Manawatu Jets - Bay Hawks (thu 9:30)
- Portoriko 1. liga M Wednesday
-
- Cangrejeros D. S. - Vaqueros de Bayamon (thu 2:00)
- Osos De Manati - Capitanes De Arecibo (thu 2:00)
- Criollos De Caguas - Gigantes De Carolina (thu 2:00)
- Rumunjska 1. liga M Wednesday
-
- Cluj Napoca - Dinamo Bucharest (18:00)
- Rapid Bucuresti - Bcmu Pitesti (18:00)
- Rusija 1. liga M Wednesday
-
- Rusichi Kursk - CSKA Moskva 2 (13:00)
- Bars Rostov - Mba Moskva 2 (15:00)
- Lokomotiv Kuban 2 - Chelyabinsk (16:00)
- Ugra - Tambov (18:00)
- Sjeverna Makedonija 1. liga W Wednesday
-
- Probasket - Tim Arena (17:00)
- SlovaÄka 1. liga W Wednesday
-
- Piestanske Cajky - Samorin (18:00)
- Banska Bystrica - Ružomberok (18:00)
- Trencin - Cbk Kosice (18:30)
- Slovenija 1. liga W Wednesday
-
- Maribor - Celje (20:30)
- Ilirija - Triglav (20:45)
- Španjolska 2. liga M Wednesday
-
- Real Betis - Lleida (20:00)
- Melilla - Hestia Menorca (20:15)
- Gipuzkoa - Oviedo (20:30)
- Clavijo - Estela (20:30)
- Leyma Coruna - Tizona Burgos (20:30)
- Alicante - Ourense (20:45)
- Caceres - Fuenlabrada (20:45)
- Burgos - Castello (20:45)
- Švedska 1. liga W Wednesday
-
- Norrkoping - Lulea (19:00)
- Velika Britanija 1. liga M Wednesday
- VTB liga M Wednesday
-
- Parma Perm - Enisey (16:30)
- Saratov - Uralmash (17:00)
- Nizhny Novgorod - Samara Sgeu (18:00)
- Runa - Tsmoki Minsk (19:00)
- Danska 1. liga M Wednesday
-
- Aalborg - Mors (18:30)
- Sonderjyske - Nordsjaelland (19:00)
- Holstebro - Skanderborg Handbold (19:30)
- Bjerringbro - Ribe-Esbjerg (20:00)
- Estonija 1. liga M Wednesday
-
- Tallas - Viljandi (18:00)
- Finska 1. liga M Wednesday
-
- BK-46 - Dicken (18:00)
- Francuska 2. liga M Wednesday
-
- Valence - Frontignan (20:30)
- GrÄka 1. liga M Wednesday
-
- Olympiacos - ASE Doukas (18:30)
- Hrvatska 1. liga W Wednesday
-
- Rudar Labin - Podravka Vegeta (19:00)
- Hrvatska kup M Wednesday
-
- Osijek - Sesvete (18:00)
- Vinkovci - Porec (19:00)
- Gorica - Nasice NEXE (19:30)
- Trogir - Zagreb PPD (20:00)
- Island 1. liga M Wednesday
-
- Valur - Fram (20:00)
- Afturelding - Stjarnan (21:40)
- Litva 1. liga M Wednesday
-
- Granitas Kaunas - Amber (18:00)
- Alytaus - Vilnius (18:00)
- Mađarska 1. liga M Wednesday
-
- Dabas - Komloi (18:00)
- Pick Szeged - Ferencvaros (18:00)
- Makedonija 1. liga M Wednesday
-
- Struga - Tikves (16:00)
- Eurofarm Pelister 2 - Aerodrom (18:00)
- Multi Esens - Golden Art KL7 (18:00)
- Skopje 2020 - Prilep (18:30)
- Vardar Negotino - Kumanovo (18:30)
- Norveška 1. liga M Wednesday
-
- Drammen - Kristiansand (18:15)
- Haslum - Kolstad (18:15)
- Baekkelaget - Fyllingen (18:15)
- Sandness - Elverum (18:15)
- Viking - Halden (18:15)
- Naerbo - Runar (18:15)
- Fjellhamer - Arendal (18:15)
- Norveška 2. liga W Wednesday
-
- Utleira - Levanger (18:00)
- Algard - Fyllingen (19:00)
- Sarpsborg - Nordstrand (19:00)
- Junkeren - Storhamar 2 (19:00)
- Haslum - Flint (20:30)
- Poljska 2. liga M Wednesday
-
- Olimpia Piekary - Zprp Kielce (19:00)
- Poljska 3. liga W Wednesday
-
- Azs Awf Warszawa - Sms Zprp Lublin 2 (17:30)
- Kwidzyn - Gniezno 2 (18:00)
- Uniwersytet Warszawa - Radzymin (20:00)
- Poljska kup M Wednesday
-
- Vive Kielce - Gwardia Opole (18:00)
- Portugal kup M Wednesday
-
- Madeira - Sporting (20:00)
- Rumunjska 1. liga M Wednesday
-
- Dobrogea Constanta - Steaua Bukcresti (16:30)
- Dobrogea Constanta - Steaua Bukcresti (16:30)
- Dobrogea Constanta - Steaua Bukcresti (16:30)
- Dobrogea Constanta - Steaua Bukcresti (16:30)
- Focsani 2007 - Baia Mare (17:30)
- Buzau - Dinamo Bukurešt (17:30)
- Rusija 1. liga M Wednesday
-
- Sungul - Krasnodar (15:30)
- Slovačka 1. liga M Wednesday
-
- Kosice - Nove Zamky (17:00)
- Bojnice - Topvar Topolčani (18:30)
- Bratislava - Tatran Presov (19:00)
- Zahoraci - Povazska Bystrica (19:00)
- Slovenija 1. liga M Wednesday
-
- Krka - Ribnica (18:30)
- Španjolska Kup Kralja M Wednesday
-
- Benidorm - Ciudad Encantada (19:30)
- Nava - Torrelavega (20:00)
- Novas - Granollers (20:00)
- Caserio Ciudad Real - Genil (20:00)
- Morrazo - Ademar Leon (20:30)
- Švedska 1. liga M Wednesday
-
- Aranas - Skaanela (19:00)
- Karlskrona - Vasterasirsta Hf (19:00)
- Hallby - Vinslovs (19:00)
- Skovde - Onnered (19:00)
- Ystads - Alingsas (19:00)
- Švicarska 1. liga M Wednesday
-
- Pfadi Winterthur - Suhr Aarau (18:15)
- AHL Wednesday
-
- Toronto Marlies - Belleville (thu 1:00)
- Bakersfield - San Diego (thu 3:30)
- San Jose Barracuda - Henderson Silver Knights (thu 4:00)
- Coachella Valley Firebirds - Ontario (thu 4:00)
- ECHL Wednesday
-
- Maine Mariners - Adirondack Thunder (thu 1:00)
- Florida Everblades - Jacksonville Icemen (thu 1:30)
- Iowa Heartlanders - Kalamazoo Wings (thu 1:35)
- Kansas City - Cincinnati Cyclones (thu 2:05)
- Kazahstan 1. liga Wednesday
-
- Karaganda - Aktobe (16:00)
- NHL Wednesday
-
- Vancouver - Arizona (thu 4:30)
- NHL Wednesday
-
- St. Louis - Chicago (thu 2:00)
- Edmonton - Las Vegas (thu 2:30)
- Vancouver - Arizona (thu 4:30)
- VHL Wednesday
- Argentina 4. liga Thursday
-
- Argentino Rosario - Victoriano A. (20:30)
- Real Pilar - Leandro N. Alem (fri 0:00)
- Argentina liga rezervi Thursday
-
- San Lorenzo 2 - Argentinos Juniors 2 (20:00)
- Gimnasia La Plata 2 - Banfield 2 (20:00)
- Godoy Cruz 2 - Independiente 2 (20:00)
- Defensa Y Justicia 2 - Tigre 2 (20:00)
- Central Cordoba 2 - Boca Juniors 2 (fri 0:00)
- Armenija 1. liga Thursday
-
- Fc Van - Noah (14:00)
- Armenija 2. liga Thursday
-
- Lernayin Artsakh - Mika (14:00)
- Nikarm - BKMA 2 (14:00)
- Andranik - Gandzasar (14:00)
- Australija 1. liga Thursday
-
- Wellington - Melbourne Victory (fri 9:00)
- Azerbejdžan 2. liga Thursday
-
- Karvan - MOIK (13:00)
- Shamakhi - Energetik Mingechevir (13:00)
- Lokbatan - Zaqatala (13:30)
- Barbados 1. liga Thursday
-
- Uwi Blackbirds - Wotton (fri 1:00)
- Empire - Brittons Hill (fri 3:00)
- Belgija 1. liga U21 Thursday
-
- Francs Borains - Rfc Liege (20:30)
- Bolivija 1. liga Thursday
-
- Santa Cruz - The Strongest (fri 1:00)
- Bugarska 1. liga Thursday
-
- Cska 1948 - Ludogorets Razgrad (17:45)
- Danska kup Thursday
-
- Fredericia - Silkeborg (18:00)
- Aarhus AGF - Nordsjaelland (20:00)
- DR Kongo 1. liga Thursday
-
- Renaissance (DRC) - Motema Pembe (15:30)
- Egipat 1. liga Thursday
-
- El-Masry - Future Fc (16:00)
- Masr - Al Ahly (19:00)
- Zamalek FC - Al Ittihad (EGY) (19:00)
- Engleska 3. liga Sjever W Thursday
-
- Huddersfield - Nottingham (20:45)
- Liverpool - Stoke City Lfc (20:45)
- Engleska 5. liga Thursday
-
- Wealdstone - Dorking (20:45)
- Afc Fylde - Gateshead (20:45)
- Engleska 5. liga Jug Thursday
-
- Truro - Yeovil (20:45)
- Taunton Town - Slough Town (20:45)
- Farnborough - Chippenham Town (20:45)
- Engleska 5. liga Sjever Thursday
-
- Spennymoor Town - Banbury (20:45)
- Engleska 7. liga Ishtmian Thursday
-
- Potters Bar - Margate (21:00)
- Engleska 7. liga Jug Thursday
-
- Hanwell Town - Sholing (20:45)
- Plymouth Parkway - Salisbury City (20:45)
- Etiopija 1. liga Thursday
-
- Ethiopia Nigd Bank - Hawassa (15:00)
- Welayta Dicha - Dire Dawa (18:00)
- Europska liga Thursday
-
- Liverpool - Atalanta (21:00)
- Milan - Roma (21:00)
- Bayer Leverkusen - West Ham (21:00)
- Benfica - Marseille (21:00)
- Finska 1. liga Thursday
-
- Helsinki HJK - Lahti (17:00)
- Gana 1. liga Thursday
-
- Asante Kotoko - Nsoatreman (20:00)
- Gana 2. liga Thursday
-
- Still Believe - Vision (17:00)
- Na God - Koforidua (17:00)
- Steadfast - Wa Suntaa (17:00)
- Rospak - Venomous Vipers (17:00)
- Berekum City - Eleven Wonders (17:00)
- Indija I-liga 2. liga Thursday
-
- Kenkre - Sudeva Delhi (12:30)
- Sc Goa - Sc Bengaluru (12:30)
- Indija ISL 1. liga Thursday
-
- Bengaluru - Mohun Bagan (16:00)
- Kenija 2. liga Thursday
-
- Gusii - Mombasa Stars (14:00)
- Konferencijska liga Thursday
-
- Olympiakos - Fenerbahce (18:45)
- Plzen - Fiorentina (18:45)
- Aston Villa - Lille (21:00)
- Club Brugge - PAOK (21:00)
- Meksiko 2. liga Thursday
-
- Atlante - Correcaminos Uat (fri 3:05)
- Celaya - Tapatio (fri 5:05)
- Nikaragva 1. liga Thursday
-
- Ocotal - Masachapa (fri 2:00)
- Nikaragva 1. liga U20 Thursday
-
- Ocotal - Masachapa (23:00)
- NjemaÄka Oberliga Mittelrhein Thursday
-
- Germania Teveren - Schafhausen (19:00)
- Obala Bjelokosti 1. liga Thursday
-
- Academie De Fad - Asec Mimosas (18:00)
- Siera Leone 1. liga Thursday
-
- Wilberforce Strikers - Wusum Stars (18:15)
- Wilberforce Strikers - Wusum Stars (18:15)
- Real Republicans - Wusum Stars (20:30)
- Slovenija 1. liga Thursday
-
- Koper - Aluminij (16:45)
- Srbija 3. liga Zapad Thursday
-
- Josanica - Zlatibor Cajetina (15:30)
- Srbija kup Thursday
-
- Radnicki Kragujevac - Novi Pazar (16:00)
- UAE 1. liga Thursday
-
- Al Ain UAE - Al Jazeera (18:15)
- USL Thursday
-
- Miami Fc - Tampa Bay (fri 1:00)
- Albanija 1. liga M Thursday
-
- Skenderbeu - Apolonia Fier (12:00)
- Partizani Tirana - Fieri (15:00)
- Pbc Flamurtari - Teuta (18:00)
- Argentina 1. liga M Thursday
-
- Penarol (ARG) - Obera TC (fri 1:00)
- Comunicaciones Mercedes - Platense (fri 3:00)
- Australija NBL jug M Thursday
-
- Frankston Blues - Diamond Valley Eagles (12:00)
- Kilsyth Cobras - Keilor Thunder (12:00)
- Ringwood Hawks - Knox Raiders (12:00)
- Australija NBL Jug W Thursday
-
- Frankston Blues - Diamond Valley Eagles (10:00)
- Kilsyth Cobras - Keilor Thunder (10:00)
- Ringwood Hawks - Knox Raiders (10:00)
- Australija NBL jug M Thursday
-
- Kilsyth Cobras - Keilor Thunder (12:00)
- Frankston Blues - Diamond Valley Eagles (12:00)
- Ringwood Hawks - Knox Raiders (12:00)
- Australija NBL Jug W Thursday
-
- Frankston Blues - Diamond Valley Eagles (10:00)
- Kilsyth Cobras - Keilor Thunder (10:00)
- Ringwood Hawks - Knox Raiders (10:00)
- Australija NBL sjever M Thursday
- Australija NBL Sjever W Thursday
- Å vicarska 1. liga M Thursday
-
- Geneve Lions - Monthey (19:30)
- BiH 1. liga M Thursday
-
- Orlovik - Promo Donji Vakuf (20:00)
- BNXT Liga M Thursday
-
- Den Helder - Mons (19:30)
- Brazil 1. liga W Thursday
-
- Santo Andre - Ituano (fri 1:00)
- Brazil 1. liga M Thursday
-
- Vasco Da Gama - Corinthians Paulista (fri 0:00)
- Brasilia - Cearense (fri 0:30)
- Cipar 1. liga M Thursday
-
- Aek Larnaca - Apoel Nicosia (18:00)
- Danska 1. liga M Thursday
-
- Horsens - Randers (19:00)
- Holbaek - Copenhagen (19:00)
- Vaerlose - Team Fog Naestved (19:15)
- Euroliga M Thursday
-
- Zalgiris - Real Madrid (19:00)
- Monaco - Bayern Munich (19:00)
- Efes Pilsen - Crvena zvezda (19:30)
- Maccabi Tel Aviv - AJ Milano (20:05)
- Panathinaikos - Alba Berlin (20:15)
- Finska 1. liga M Thursday
-
- Salon Vilpas - Kauhajoen Karhu (17:30)
- Helsinki - Korikobrat (17:30)
- Finska 2. liga M Thursday
-
- Honka - Kipina (17:30)
- Jyvaskyla - Topo Helsinki (17:30)
- Hrvatska 1. liga M Thursday
-
- Zadar - Cedevita Junior (19:00)
- Island 1. liga M Thursday
-
- KeflavÃk - Alftanes (21:00)
- GrindavÃk - Tindastóll (21:30)
- Japan 2. liga M Thursday
-
- Ehime Orange Vikings - Shizuoka (fri 9:00)
- Kina 1. liga M Thursday
-
- Shanghai Sharks - Beijing Jinyu (13:35)
- Qingdao - Guangzhou (13:35)
- Kina 1. liga W Thursday
-
- Inner Mongolia - Sichuan (13:30)
- Kineski Tajpei 1. liga W Thursday
-
- Chunghua Telecom - Taiyuan (fri 7:00)
- Taipower - Cathay Life (fri 9:00)
- Litva 1. liga W Thursday
- Litva 2. liga M Thursday
-
- Suduva-Mantinga - Kretinga (17:00)
- Luksemburg 1. liga W Thursday
- Makedonija 1. liga M Thursday
-
- Cair 2030 - Tft Skopje (21:00)
- NBA liga M Thursday
-
- Detroit - Chicago (fri 1:00)
- Boston - New York (fri 1:30)
- Utah - Houston (fri 3:00)
- Portland - Golden State (fri 4:00)
- Sacramento - New Orleans (fri 4:00)
- Novi Zeland 1. liga M Thursday
-
- Nelson Giants - Auckland Tuatara (fri 9:30)
- Poljska 1. liga M Thursday
-
- Arka Gdynia - Dziki Warszawa (17:30)
- Portoriko 1. liga M Thursday
-
- Aguada Santeros - Piratas Quebradillas (fri 2:00)
- Mets De Guaynabo - Indios De Mayaguez (fri 2:00)
- Rumunjska 1. liga M Thursday
-
- Craiova - Laguna Bucuresti (17:00)
- Oradea - Athletic Constanta (18:00)
- Timisoara - Csu Ploiesti (18:00)
- Asc Targu Jiu - Municipal Galati (18:00)
- Valcea - Csm Focsani (18:00)
- Rusija 1. liga W Thursday
-
- Ekaterinburg - Mba Moskva (16:00)
- Dynamo Kursk - Nika Siktivkar (17:45)
- Rusija 1. liga M Thursday
-
- Lokomotiv Kuban 2 - Rusichi Kursk (13:00)
- Tambov - Bars Rostov (14:00)
- Chelyabinsk - CSKA Moskva 2 (16:00)
- Ugra - Mba Moskva 2 (17:00)
- Sjeverna Makedonija 1. liga W Thursday
-
- Struga - Patriot (18:00)
- SlovaÄka 1. liga W Thursday
-
- Banska Bystrica - Kosice (18:30)
- Srbija 1. liga M Thursday
-
- OKK Beograd - Metalac Valjevo (16:30)
- Švedska 1. liga W Thursday
-
- Sodertalje - Uppsala (19:00)
- Turska 2. liga W Thursday
-
- Ferhatoglu - Bursa Antspor (14:00)
- Bodrum - Botas 2 (17:00)
- Urugvaj 1. liga M Thursday
-
- Cordon - Defensor Sporting (fri 2:00)
- Velika Britanija 1. liga M Thursday
-
- Newcastle - Bristol (20:45)
- VTB liga M Thursday
-
- Mba Moskva - Astana (18:30)
- Francuska 1. liga M Thursday
-
- Toulouse - Cesson (20:00)
- Island 1. liga M Thursday
-
- Hafnarfjordur - KA Akureyri (20:00)
- Vestmannaeyjar - Haukar (21:40)
- Izrael 1. liga M Thursday
-
- Maccabi Tel Aviv - Hapoel Ashdod (18:45)
- Ramat Hasharon - Holon (18:45)
- Maccabi Rishon - Hapoel Le Zion (19:00)
- Kvalifikacije za OI W Thursday
-
- Hungary - Cameroon (15:30)
- Germany - Slovenia (17:45)
- Sweden - Japan (18:00)
- Spain - Czech Republic (18:30)
- Montenegro - Paraguay (20:15)
- Netherlands - Argentina (21:00)
- Makedonija 1. liga M Thursday
-
- Ohrid - Butel Skopje (19:00)
- Norveška 2. liga W Thursday
-
- Glassverket - Kjelsas (18:00)
- Poljska 3. liga W Thursday
-
- Jaroslaw - Sms Zprp Lublin (19:30)
- Poljska kup M Thursday
-
- Wisla Plock - Gornik Zabrze (18:00)
- Prijateljske klubovi W Thursday
-
- NEKA - Kozarmislenyse (17:00)
- Švedska 1. liga M Thursday
-
- Savehof - Malmo HK (19:00)
- Kristianstad - Hammarby (19:00)
- Švicarska 1. liga M Thursday
-
- Wacker Thun - Schaffhausen (19:30)
- Geneve - Kreuzlingen (20:30)
- AHL Thursday
-
- Cleveland - Laval (fri 1:00)
- Calgary Wranglers - Abbotsford (fri 3:00)
- ECHL Thursday
-
- Newfoundland - Norfolk (23:30)
- Rapid City Rush - Wichita Thunder (fri 3:05)
- Kazahstan 1. liga Thursday
-
- Nomad Astana - Kokshetau (16:00)
- NHL Thursday
-
- N.Y. Rangers - Philadelphia (fri 1:00)
- Florida - Columbus (fri 1:00)
- Buffalo - Washington (fri 1:00)
- Toronto - New Jersey (fri 1:00)
- Pittsburgh - Detroit (fri 1:00)
- Tampa Bay - Ottawa (fri 1:00)
- Seattle Kraken - San Jose (fri 4:00)
- NHL Thursday
-
- N.Y. Rangers - Philadelphia (fri 1:00)
- Florida - Columbus (fri 1:00)
- Buffalo - Washington (fri 1:00)
- Toronto - New Jersey (fri 1:00)
- Pittsburgh - Detroit (fri 1:00)
- Tampa Bay - Ottawa (fri 1:00)
- N.Y. Islanders - Montreal (fri 1:30)
- Dallas - Winnipeg Jets (fri 2:00)
- Seattle Kraken - San Jose (fri 4:00)
- Los Angeles - Calgary (fri 4:30)
- VHL Thursday
-
- Akm - Ugra (18:00)
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |