ONLY TOP-QUALITY TIPS

The new tip-authorisation model is still proving to be a great move. The strict selection carried out by well-established experts has lead us to top-level results..

As of June1st, 710 tips were publish on our website with brilliant 14,7% ROI. Had you invested EUR 50 per unit (250 EUR for 5/10, 500 EUR for 10/10 and so on…) on our tips, you could have made over 31,500 EUR. Also, we need to add that almost all tips were proposed on Pinnacle and bet365.

Subscribe to Betprepare and starting making money on betting. We’re proving it possible each next month!

Previous
previews archive: April 2021
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Previous
tips archive: April 2021
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
× WARNING: You are now in the free part of the website and not all information is shown. To see all information you can get a subscription from 3,44 € per day. Find out more about the benefits for premium users and register at once.
There are no previews.
23. 04. 2021. other games:
  Albanija 2. liga M
15:00 Tomori Berat - Besa
15:00 Pogradeci - Egnatia Rrogozhine
  Angola 1. liga M
16:30 Sagrada Esperanca - Petro De Luanda
  Argentina 3. liga M
20:30 Fenix - Villa San Carlos
22:00 Los Andes - Comunicaciones Club
  Argentina 4. liga M
20:30 Berazategui - San Martin Burzaco
20:30 Dock Sud - Club Lujan
  Argentina Copa Liga Profesional M
02:15 Godoy Cruz - Central Cordoba
  Argentina Torneo Federal M
22:00 Sportivo Estudiantes - Cipolletti
  Armenija 1. liga M
10:00 Shirak - Lori
14:00 Shirak - Fc Van
15:00 Noah - Ararat Armenia
15:00 Gandzasar - Lori
15:00 Gandzasar - Lori
15:00 Gandzasar - Lori
  Australija 1. liga M
11:05 Melbourne Victory - Western Sydney
09:05 CC Mariners - Sydney
  Australija ACT liga M
07:00 Canberra Olympic - Gungahlin
07:00 Belconnen United - Monaro Panthers
07:00 Canberra Croatia - West Canberra Wanderers
  Australija Brisbane liga M
12:30 Centenary Stormers - Brisbane K.
  Australija Northern NSW liga M
06:30 Charlestown Azzurri - Edgeworth E.
  Australija NPL NSW liga M
11:30 Manly Utd - Sutherland Sharks
11:30 Apia Tigers - Wollongong Wolves
  Australija Tasmania liga M
11:30 Launceston - Riverside Olympic
06:15 Clarence Zebras - Kingborough Lions
06:15 Devonport - Olympia Warriors
08:30 Glenorchy Knights - South Hobart
  Australija Victoria liga M
12:00 Green Gully - Melbourne Knights
12:30 Oakleigh Cannons - Eastern Lions
12:30 Dandenong City - South Melbourne
07:00 Heidelberg Utd - Port Melbourne Sharks
07:00 Avondale - Dandenong Thunder
09:30 Hume City - St Albans
  Australija Western liga M
09:00 Bayswater - Inglewood Utd
09:00 Rockingham City - Sorrento
09:00 Balcatta - ECU Joondalup
09:00 Perth SC - Gwelup Croatia
  Austrija 2. liga M
18:30 Horn - BW Linz
18:30 Austria Vienna (A) - Amstetten
18:30 Grazzer - Rapid (A)
18:30 Floridsdorfer - Austria Lustenau
18:30 Kapfenberg - Liefering
20:25 Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt
  Austrija 3. liga Centar M
18:30 Spitall - Sturm Graz (A)
19:00 Bad Gleichenberg - Gleisdorf 09
19:00 Weiz - Stadl-Paura
19:00 Vocklamarkt - Allerheiligen
19:00 Kalsdorf - Deutschlandsberger
  Austrija 3. liga Istok M
19:00 Bruck/Leitha - Leobendorf
19:30 Wiener Sportklub - Drassburg
19:30 Marchfeld Donauauen - Drassburg
19:30 Wiener Neustadt - Traiskirchen
  Azijska Liga prvaka M
13:30 Al Rayyan - Al Wahda UAE
17:00 Goa - Persepolis
17:00 Tractor - Al Quwa Al Jawiya
20:00 Al Nasr S.A. - Foolad Khuzestan
20:00 Pakhtakor - Al Sharjah
20:00 Al Wehdat - Al Sadd
  Belgija 1. liga W
19:30 Gent - Club Brugge
20:30 Genk - Femina Woluwe
  BiH 2. liga skupina RS M
16:30 Zeljeznicar Banja Luka - Leotar
  Bjelorusija 1. liga M
17:00 Smorgon - Sputnik
19:00 Slavia Mozyr - Slutsksakhar Slutsk
  Bjelorusija 1. liga W
14:00 Neman - Belarus U19
16:00 Minsk - Dynamo Brest
  Bjelorusija 1. liga Rezerve M
10:00 Dinamo Brest 2 - Vitebsk 2
12:00 Energetik Bgu 2 - Neman 2
12:00 Minsk 2 - Dinamo Minsk 2
  Bolivija 1. liga M
21:00 Santa Cruz - Real Potosi
01:30 Nacional Potosi - Royal Pari
  Brazil Paulista M
01:00 Sao Paulo - Santo Andre
01:00 Guarani - Palmeiras
03:15 Novorizontino - Santos
  Bugarska 1. liga M
19:30 Botev Vratsa - Cherno More Varna
  Bugarska 2. liga M
16:30 Litex Lovech - Pirin Blagoevgrad
  Burkina Faso 1. liga M
17:00 Kadiogo - Usfa
19:15 Etoile Filante - As Police
  Češka 2. liga M
14:30 Lisen - Zizkov
  Češka 3. liga ČFL skupina A M
19:00 Pisek - Slavia Prague B
  Češka 3. liga MSFL M
18:00 Hlucin - Banik Ostrava B
  Češka reg. liga Karlovarsky KP M
18:00 Cheb - Touzim
19:00 Karlovy Vary B - Zlutice
  Čile 1. liga M
02:00 Curico Unido - Everton De Vina
  Cipar 1. liga M
18:00 Ermis - Doxa
  Cipar 2. liga M
17:00 Anagennisi Derynia - Ayia Napa
  Danska 2. liga M
19:00 Kolding - Vendsyssel
19:00 Silkeborg - Viborg
19:00 Helsingor - Esbjerg
  Danska 3. liga Grupa 1 M
19:00 Jammerbugt - Aarhus VSK
  Danska 3. liga Grupa 2 M
19:00 Roskilde - Hellerup
  Dominikanska Republika 1. liga M
01:00 Atletico Pantoja - Moca
  Džibuti 1. liga M
19:30 Dikhil - Police Nationale
21:30 Port - Gr/saif
  Egipat kup M
21:30 Aswan Sc - El Gouna
  Ekvador 1. liga M
02:00 Nueve De Octubre - Deportivo Cuenca
  Engleska 1. liga M
21:00 Arsenal - Everton
  Engleska 1. liga U18 M
14:00 Fulham - Reading
  Engleska 1. liga U23 M
13:00 Tottenham - Liverpool
14:00 West Bromwich - Stoke City
16:00 Middlesbrough - Aston Villa
17:00 West Ham - Manchester City
20:00 Blackburn - Derby
20:00 Manchester Utd - Chelsea
  Engleska 2. liga U23 M
20:00 Nottingham - Cardiff
  Etiopija 1. liga M
15:00 Wolkite Kenema - Adama City
18:00 Fasil Ketema - Hadiya Hossana
  Finska 1. liga W
17:30 Tips - Hjk
  Finska 3. liga Grupa C M
17:30 Hercules - Kemi City
  Francuska 1. liga M
21:00 Reims - Marseille
  Francuska 3. liga M
18:00 Avranches - Bourg Peronn.
18:00 Bastia Borgo - Quevilly
19:00 Annecy - Red Star Fc 93
20:00 Cholet - Bastia
  Gambija 1. liga M
22:30 Armed Forces - Fortune
00:30 Banjul Utd - Real Banjul
  Gibraltar 1. liga M
20:29 Lions Gibraltar - Europa FC
  Gvineja 1. liga M
16:30 Satelite - Asfag
16:30 Kaloum Star - Flamme Olympique
  Hong Kong 1. liga M
14:00 Southern District - Lee Man Warriors
09:00 Pegasus - Eastern Aa
  Irak 1. liga M
14:00 Al Karkh - Al Shorta
14:00 Al Simawa - Al Quwa Al Jawiya
  Iran 1. liga M
18:10 Gol Gohar - Sanat Naft Abadan
18:30 Saipa - Foolad Khuzestan
18:30 Esteghlal Teheran - Shahr Khodro
18:30 Tractor - Machine Sazi Tabriz
  Iran 3. liga M
20:15 Omid Ganaveh - Shahrdari Bandar Abbas
  Irska 1. liga M
18:45 Finn Harps - St. Patricks
20:45 Shamrock Rovers - Bohemians
  Irska 2. liga M
20:45 Athlone Town - Wexford Youths
20:45 Treaty United - Cork City
20:45 Cabinteely - Shelbourne
20:45 Galway United - UCD
  Island kup M
20:00 Tindastoll - Volsungur
21:15 Hviti - Arborg
21:15 Smari - Grindavik
21:15 Lettir - Vidir
21:15 Ellidi - Ir Reykjavik
21:15 Kb Breidholt - Throttur Reykjavik
21:15 Kv - Throttur V.
22:00 Kari - Vaengirs
22:00 Midas - Augnablik
22:00 Bjorninn - Asvellir
22:00 Kfg Gardabaer - Alftanes
22:00 Ulfarnir - Isbjorninn
  Italija 1. liga U19 M
15:00 Ascoli - Spal
  Izrael 2. liga M
15:00 Ms Kafr Qasim - Hapoel Petah Tikva
15:00 Nes Tziona - Nof Hagalil
15:00 Maccabi Ahi Nazaret - Hapoel Umm Al-Fahm
15:00 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Iksal Imad
  Izrael 3. liga Jug M
11:40 Agudat Sport Ashdod - Holon Yermiyahu
12:30 Sc Dimona - Maccabi Hertzliya
13:30 Maccabi Yavne - Hapoel Azor
14:00 Hapoel Marmorek - Hak. Ramat Gan
14:00 Nordia Jerusalem - Maccabi Shaarayim Fc
14:00 Shimshon Kafr Qasim - Hapoel Bney Lod
14:00 Ashkelon - M. Ironi Ashdod
14:15 H. Bikat Hayarden - Maccabi Kab. Jaffa
  Izrael 3. liga Sjever M
12:00 Ironi Tiberias - Hapoel Herzliya
13:30 Maccabi Tamra - Ms Tira
14:00 Daburiya Osama - H. Migdal Haemek
15:00 Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Bnei Ar'ara 'ara
15:00 Tayibe - Ironi Baka
15:30 Hapoel Kaukab - Maccabi Bnei Raina
16:00 Hapoel Bueine - Hapoel Bnei Faradis
  Japan 1. liga M
06:00 Sapporo - Vegalta Sendai
07:00 Yokohama F. Marinos - Yokohama FC
07:00 Hiroshima - Avispa Fukuoka
07:00 Tokyo FC - Sagan Tosu
09:00 Kashiwa - Tokushima
  Japan 1. liga W
05:00 Ehime - Setagaya Sfida Fc
06:00 Fc Takatsuki Speranza - Ngu Nagoya
  Japan 2. liga M
07:00 Ehime - Albirex Niigata
  Južna Afrika . liga U23 M
09:30 Maritzburg Utd - Stellenbosch
  Južna Afrika 1. liga M
17:00 Maritzburg United - Baroka Fc
  Kazakhstan 1. liga M
12:00 Kaspij Aktau - Taraz
13:00 Shakhtar Karagandy - Astana
14:00 Atyrau - K. Almaty
15:00 Tobol Kostanay - Turan
  Kenija 1. liga M
14:00 Nairobi City - Western Stima
17:30 Leopards - Kariobangi Sharks
  Kina 1. liga M
12:00 Hebei - Wuhan FC
14:00 Shanghai Shenhua - Beijing Guoan
  Kirgistan 1. liga M
12:30 Neftchi Kochkor-Ata - Dordoi Bishkek
  Kolumbija 2. liga M
23:00 Cortulua - Huila
  Koreja 1. liga M
07:00 Pohang Steelers - Jeju United
09:30 Gwangju Sangmu - Daegu
  Koreja 2. liga M
06:30 Gyeongnam - Bucheon 1995
09:00 Ansan Greeners - Daejeon Citizen
  Koreja 3. liga M
08:00 Cheonan City - Gyeongju Khnp
08:00 Cheongju - Changwon
08:00 Gangneung - Busan Kyotong
08:00 Daejeon Korail - Gimpo C.
  Kuvajt 1. liga M
21:00 Al Naser - Al-Fahaheel
  Kuvajt 2. liga M
21:00 Burgan - Al Sulaibikhat
21:00 Yarmouk - Al Tadamon
  Libanon 1. liga M
15:00 Al Sahel - Safa
15:00 Al Akhaa Al Ahli - Al Ahed
  Litva 1. liga M
17:00 Riteriai - Zalgiris Vilnius
  Litva 2. liga M
16:30 Silas - Suduva 2
18:00 Atmosfera - Panevezys 2
18:00 Suduva 2 - Silas
  Makao 1. liga M
15:00 Casa De Portugal - Chao Pak Kei
  Maldivi 1. liga M
19:00 Da Grande - Super United Sports
  Malezija 1. liga M
16:00 Kedah - Kuala Lumpur
16:00 Selangor - Sabah
  Malezija 2. liga M
16:00 Perak 2 - Skuad Projek
16:00 Johor Dt Ii - Kelantan
  Maroko 1. liga M
00:00 Far - Hassania Agadir
00:00 Renaissance Zemamra - Maghreb
  Maroko 2. liga M
18:00 Raja Casablanca - Kawkab Marrakech
18:00 Chabab - Raja Beni Mellal
  Mauritanija 1. liga M
01:00 Garde Nationale - Inter Nouakchott
  Mađarska 2. liga M
20:00 Vasas - Pecsi Mfc
  Meksiko 1. liga M
02:30 Puebla - U.N.A.M.
04:06 Tijuana - Necaxa
04:30 Mazatlan - Leon
  Meksiko 1. liga W
23:00 Necaxa - Pachuca
  Meksiko 3. liga M
23:00 Inter Playa Del Carmen - Colima FC
03:30 Alacranes De Durango - Cafetaleros De Chiapas 2
  MLS M
01:30 Sporting Kansas City - Orlando City
  Moldavija 1. liga M
14:00 Dinamo Bender - Petrocub
14:00 Floresti - Codru Lozova
15:00 Zimbru Chisinau - Speranta Nisporeni
  Nigerija 2. liga M
17:00 Joy Cometh - Holy Arrows
17:00 Nigeria Airforce Fc - Aklosendi
  Nizozemska 1. liga W
19:30 Zwolle - Heerenveen
19:30 Excelsior - Alkmaar
19:30 Den Haag - Twente
  Nizozemska 1. liga M
18:45 Willem II - Waalwijk
  Nizozemska 2. liga M
18:45 NAC Breda - Excelsior
18:45 Helmond - Eindhoven FC
21:00 Jong Ajax - NEC Nijmegen
21:00 Den Bosch - Roda Kerkrade
21:00 Jong PSV - Oss
21:00 Jong Utrecht - G.A. Eagles
21:00 De Graafschap - Almere City
21:00 Jong AZ Alkmaar - Cambuur
21:00 Dordrecht - Maastricht
  Njemačka 1. liga W
19:15 Bayer Leverkusen - Essen
  Njemačka 1. liga M
20:30 Augsburg - Koln
  Njemačka 2. liga M
18:30 Karlsruher - Wurzburger Kickers
18:30 Braunschweig - Erzgebirge Aue
  Njemačka 3. liga M
19:00 Viktoria Koln - Verl
  Njemačka Oberliga Bayern jug M
18:30 TSV 1880 Wasserburg - Schwabmunchen
  Njemačka Oberliga Bremen M
18:30 Bremer Sv - Werder Bremen (A)
18:30 Bremer Sv - Werder Bremen (A)
  Njemačka Reg. Zapad M
19:30 Koln (A) - Aachen
  Panama 1. liga M
22:00 San Francisco - Deportivo Universitario
22:00 Alianza - Costa Del Este
02:00 Plaza Amador - Miguelito
  Paragvaj 1. liga M
01:00 Sol De America - 12 De Octubre
  Paragvaj 2. liga M
01:00 Independiente Fbc - Sportivo San Lorenzo
  Peru 1. liga M
20:15 Academia Cantolao - Cajamarca
22:30 Dep. Municipal - Binacional
01:00 Ayacucho - Cienciano
  Poljska 1. liga M
18:00 Rakow - Slask Wroclaw
20:30 Podbeskidzie - Lech Poznan
  Poljska 2. liga M
13:00 Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica
16:00 Belchatow - Sandecja Nowy Sacz
17:40 Widzew Lodz - Leczna
  Poljska 3. liga M
13:00 S. Rzeszow - Kalisz
19:30 Chojniczanka - Suwalki
  Portugal 2. liga M
21:15 Estoril - Casa Pia
  Portugal 3. liga M
16:00 Montalegre - Merelinense
18:15 Fafe - Mirandela
20:45 Felgueiras - Sao Martinho
  Prijateljske klubovi M
14:00 Kristiansund - Molde
17:00 Raufoss - Ham Kam
22:00 North Carolina - Charlotte Independ.
  Rumunjska 1. liga M
16:30 UTA Arad - Hermanstadt
19:30 Gaz Metan - Dinamo Bucharest
  Rumunjska 2. liga M
16:00 Gloria Buzau - Aerostar
  Rusija 1. liga U19 M
10:00 R. Volgograd - Konoplev Academy
  Rusija 2. liga M
07:00 SKA Khabarovsk - Tomsk
  Rusija 3. liga Skupina 2 M
11:00 Rodina - Murom
  Rusija 3. liga Skupina 3 M
12:00 Strogino - Sakhalin
12:00 Khimki 2 - Lipetsk
13:00 Khimik Arsenal - Ryazan
15:00 Avangard Kursk - Fakel Voronezh 2
16:00 Kvant Obninsk - Krasnyy Sgafkst
16:00 Vidnoe - Salyut Belgorod
16:00 Kaluga - Saturn Ramenskoye
17:00 Saratov - Znamya Noginsk
  Siera Leone 1. liga M
18:15 Sierra Leone Police - East End Tigers
18:15 Anti Drugs Strikers - Slifa
21:30 Kallon - Ports Authority
  Sjeverna Irska 1. liga M
20:30 Glentoran - Larne
  Škotska 4. liga M
20:45 Queens Park - Stranraer
  Slovačka 2. liga M
16:00 Slovan Bratislava B - Samorin
  Španjolska 2. liga M
21:00 Zaragoza - Sporting Gijon
  Španjolska 4. liga Skupina 17 M
12:15 Borja - Cf Illueca
20:00 Tamarite - Epila
  Španjolska 4. liga Skupina 8 M
17:00 La Granja - La Baneza
17:30 Burgos Promesas - Atl. Astorga
17:30 Almazan - Santa Marta Tormes
  Srbija 1. liga M
18:00 Zlatibor Cajetina - Novi Pazar
  Srbija 3. liga Vojvodina M
16:30 Vrsac - Feniks 1995
  Srbja 3. liga Beograd M
16:30 Tek Sloga - Radnicki Beograd
  Šri Lanka 1. liga M
16:00 Blue Star - Colombo
  Švedska 1. liga W
19:00 Hacken - Vaxjo
  Švedska 3. liga sjever M
19:00 Hudiksvalls Ff - Gefle
  Švicarska 2. liga M
19:00 Schaffhausen - Xamax
19:00 Chiasso - Stade Ls Ouchy
20:00 Grasshopers - Thun
20:00 Winterthur - Aarau
  Turska 1. liga M
19:30 Genclerbirligi - Rizespor
  Uganda 1. liga M
15:00 Vipers - Express
15:00 Kyetume - Wakiso Giants
  Ukrajina 1. liga M
18:00 Illichivec Mariupol - Rukh Vynnyky
  Ukrajina 1. liga U21 M
11:00 Lviv - Desna
12:00 Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava
12:30 Dnipro-1 - Minaj
13:00 Mariupol - Rukh Lviv
  Ukrajina 2. liga M
16:00 Chernomorets Odesa - Vpk-Agro
16:00 Volyn Lutsk - Alliance
  Venecuela 1. liga M
22:00 Mineros - Atletico Venezuela
01:00 Trujillanos - Zamora FC
  Vijetnam kup M
12:00 Can Tho - Binh Duong
12:00 Da Nang - Ba Ria Vung Tau
12:00 Gia Lai - An Do-An Giang
13:00 Hong Linh Ha Tinh - Cong An
13:00 Pho Hien - Song Lam Nghe An
  Wales 1. liga M
20:45 Aberystwyth - Cardiff Metropolitan
Match result1X2
Football  Unirea 2004 Slobozia
Petrolul
3,20 2,473,00 2,982,20 2,75
Match result1X2
Football  Pakhtakor
Al Sharjah
2,77 2,233,55 3,572,28 2,76
Match result1X2
Football  Jong PSV
Oss
2,25 2,683,46 3,452,99 2,46
Match result1X2
Football  Pandurii
Ripensia Timisoara
4,78 7,503,71 4,481,66 1,38
Match result1X2
Football  Maidenhead
Woking
2,13 1,833,35 3,553,10 3,85
Match result1X2
Football  Southend
Leyton
2,87 3,353,16 3,242,54 2,22
Match result1X2
Football  Kisvarda
Diosgyori
2,22 2,503,26 3,223,07 2,72
Match result1X2
Football  Rosario Central
Estudiantes La Plata
2,78 3,133,03 3,082,48 2,20
Match result1X2
Football  Altona Magic
Bentleigh Greens
3,88 3,484,12 3,901,66 1,79
Match result1X2
Football  Lechia Gdansk
Legia Warsaw
3,89 4,653,53 3,651,93 1,73
Match result1X2
Football  Warrenpoint Town
Portadown
2,19 1,983,42 3,492,98 3,41
Match result1X2
Football  Villanovense
Navalcarnero
1,88 1,713,24 3,354,13 4,95
Match result1X2
Football  Curico Unido
Everton De Vina
2,95 2,703,08 3,082,42 2,63
Match result1X2
Football  Chrobry Glogow
Tychy 71
2,73 2,513,10 3,132,46 2,67
Match result1X2
Football  Gks Jastrzebie
Niecicza
3,45 3,803,22 3,332,02 1,86
HandicapMargin
Football  Mura
Olimpija Ljubljana
-1
+0,25
HandicapMargin
Football  Augsburg
Koln
0
-1
Total goals 3rd periodMargin
Ice Hockey  Detroit
Dallas
2
1,5
Total goals 1st periodMargin
Ice Hockey  Pittsburgh
New Jersey
1,5
2
Total goals 2nd periodMargin